banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 14:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:39 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Sep 2009, 13:35
Postovi: 6
Pošto mi niko ne odgovara sa zvaničnog email, a ja ne mogu čekati 14 dana da bih rekao ono što imam na umu.

Uredniče Vader hvala tebi na toplim savjetima, ali nemoj meni glumiti neku forumsku veličinu, ovo nije ni Burek Forum, ni B92 Forum.

Razlog za moju kaznu je bilo „vrijeđanje“ drugih učesnika, prvo sam se malo zamislio, a onda sam se dobro nasmijao. I zapitao se uz pomoć koje logike si ti zaključio da sam ja uvrijedio nekog forumaša. Mene zanima njegovo ime, kada si ti već izveo takav zaključak

Ovo su svi moji postovi sa teme o popisu:

Popisom stanovništva bi se saznalo mnogo toga i baš kao što gradimo mnoge teze na popisima iz turskog perioda, austrougarskog perioda, za vrijeme Jugoslavija, tako ćemo i na osnovu toga da gradimo mišljenje.

"Popis je važan da bi se začepila usta retardiranom Harisu i svim onim koji tvrde poput njega kada Srbin izvadi ličnu kartu u Sarajevu da se on vratio. Po njima sada u Sarajevu živi 90% prijeratnih Srba."

"Zna se i ko su srpski izdajnici, takvi su pred kamerama izjavljivali da se brane od četnika i učestvovali u Alijinoj vlasti."

"Zato što je ovo istina, svaki put kada obiđem stan, krene salva uvreda i podjebavanja komšija zato što nisam htio "braniti svoj grad od četnika". A kad ih prijaviš policiji svi se prave fini i pošteni i svi smo raja.

Čak mogu reći u gradu je super kako je tek u prigradskim sarajevskim opštinama.

A ovde jedan kamen poleti na Dubiozu i odamh se u Bošnjacima probudi strah iz 1992."

"Kada se Teheran već srozao toliko u svakom pogledu, bošnjačka elita pokušava povući u isto blato i Banjaluku sa sobom.

I tako da te priče ne piju vode. Svaki napad na džamiju ovde bude medijski propražen, jer je Bošnjacima u interesu da Republiku Srpsku prikazuju u što mračnijem svijetlu. Mi to potpuno razumijemo.

Bošnjacima nije u interesu da se Teheran, kao glavni grad BiH i oličenje multietničnosti prikazuje u pravom svjetlu, jer šta bi na to rekli stranci."

"Bio bi pravi vehabija, da sada kažeš da ti nešto u Banjaluci ne valja. Svaki eksces u vezi povratnika i napada na njihovu imovinu uzbuni se EUPM, OHR, bošnjačka politička i kulturna elita."

"Ako sam ja tebe dobro razumio, onaj ko mene za*ebava ja bih njega trebao da volim i da ga na kolače vodim? "

Dobro došao ti nama i ne obraćaj pažnju na ove stvari, da nema Rusa ko zna šta bi sa Srbima na Balkanu bilo.
Ja ljude djelim na Alijine i sve ostale.

________________________________________________________________________________

U Teheranu žive neandertalci čija će evolucija da potraje i zavisiće isključivo od novih Cerića, Izetbegovića, Silajdžića i ostale bošnjačke "elite".

Beharu samo si ti dokazao da si opterećen time odakle je ko, a meni je to irelevantno bilo i ostaće.

Nažalost, popis ne može da trpi zbog toga. HR je to uradila iako se 90% Srba nije vratilo.

________________________________________________________________________________


http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=27&t=44595

Ja sam samo jednom imao dobar razlog da dobijem ban i to kada sam La Pointu rekao da je lojav i zelen. To sam pošteno odrapio i poslije sam mu se izvinio.

A da ćutim samo zato što se uredniku Vaderu ne sviđa nacionalizam, ne pada mi na pamet. Nekima se ne sviđa bratstvo i jedinstvo, drugima folk muzika, trećima što je Vrbas žut i smeđ poslije kiše.

Ovo shvatam kao napad na slobodu govora, osim toga ako ne podnosiš nacionalizam što vodiš PDF Čovjek i društvo?
Niti ću dopustiti da preko mene ti ili bilo ko drugi dokazuje bratsvo i jedinstvo.

A kada su onako prizemno nastupali MILO, Dust, La Point i nazivali me fašistom, budalom i svačim nečim nisi se ni udostojio da ih opomeneš. Nikada nisam vraćao tako nisko i očigledno.

Zato vas još jednom molim da realno sagledate moj slučaj i preinačite ovu odluku, ako nećete nikom ništa, show ide dalje.

Ja neću poput emeritus pobrisati postove, jer se sa administracijom ne slažem.
Ja neću poput Rakun Slavko otići sa foruma, jer mi se teren i ljudi ne sviđaju i ne mogu naći zajednički jezik.
Ja neću otići zato što pola foruma to priželjkuje, jer im se ne sviđa moj pogled na svijet.
I 100-ti ban da dobijem vratiću se po 101 put i uvijek ću vam se javiti.
Strah od bana sam prevazišao kada sam imao 15 godina, sve poslije toga je pjesma.

Vaš filozof sa vrbasa


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Azamat je napisao:
Ja neću poput emeritus pobrisati postove, jer se sa administracijom ne slažem.
Ja neću poput Rakun Slavko otići sa foruma, jer mi se teren i ljudi ne sviđaju i ne mogu naći zajednički jezik.
Ja neću otići zato što pola foruma to priželjkuje, jer im se ne sviđa moj pogled na svijet.
I 100-ti ban da dobijem vratiću se po 101 put i uvijek ću vam se javiti.
Strah od bana sam prevazišao kada sam imao 15 godina, sve poslije toga je pjesma.

Vaš filozof sa vrbasa

:lol: :lol: :lol: :lol:

Hertzog je napisao:
:lol: :lol: :lol:
Vader zamerio si se pogresnom coveku :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

Šalu na stranu, sjećam se da je par tema ove godine zatvoreno zbog toga što je "filozof" vrijeđao neke forumaša (a jednom i povratnike).


Poslednji put menjao BL4ever dana 07 Sep 2009, 13:46, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
mej d vrbas bi vit ju!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Sep 2009, 13:35
Postovi: 6
BL4ever je napisao:

Šalu na stranu, sjećam se da je par tema ove godine zatvoreno zbog toga što je "filozof" vrijeđao neke forumaša (a jednom i povratnike).


Mrak je davno pojeo šalu, ako imaš nekih konkretnih stvari reci. I mene zanima koga i kako sam ja to uvrijedio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
To se pitaju i oni srbomrsci za sebe: "Koga sam ja to uvrijedio?"

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Mislim da ti je Vader dovoljno jasno objasnio razlog bana, tako da sumnjam da ce se dalje ocitavati o tome, a i mogucnost zalbe ti je ukinuta iz jednostavnog razloga sto nikada ne odlucuje jedna osoba o tome koga treba banovati, a ti si se ocigledno zamerio mnogima dok su glasali protiv tebe, ako ti ne mozes to da shvatis onda imas veliki i ocigledan problem...


I ovo...
BL4ever je napisao:
sjećam se da je par tema ove godine zatvoreno zbog toga što je "filozof" vrijeđao neke forumaša (a jednom i povratnike).

Da si Bog Otac dosta te je, smorio si i mrtvog kineza, a dalje da ne pricam(o)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 13:58 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Sep 2009, 13:35
Postovi: 6
Hertzog je napisao:
Mislim da ti je Vader dovoljno jasno objasnio razlog bana, tako da sumnjam da ce se dalje ocitavati o tome, a i mogucnost zalbe ti je ukinuta iz jednostavnog razloga sto nikada ne odlucuje jedna osoba o tome koga treba banovati, a ti si se ocigledno zamerio mnogima dok su glasali protiv tebe, ako ti ne mozes to da shvatis onda imas veliki i ocigledan problem...


I ovo...
BL4ever je napisao:
sjećam se da je par tema ove godine zatvoreno zbog toga što je "filozof" vrijeđao neke forumaša (a jednom i povratnike).

Da si Bog Otac dosta te je, smorio si i mrtvog kineza, a dalje da ne pricam(o)


Nemam ja problema, ovo samo pokazuje da ne trpite drugo i drugačije. I da mi uopšte nije bitno koga moji posotvi smaraju.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 14:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
:happy1:

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 14:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Azamat je napisao:
BL4ever je napisao:

Šalu na stranu, sjećam se da je par tema ove godine zatvoreno zbog toga što je "filozof" vrijeđao neke forumaša (a jednom i povratnike).


Mrak je davno pojeo šalu, ako imaš nekih konkretnih stvari reci. I mene zanima koga i kako sam ja to uvrijedio.

Pročitaj svoje postove na temi: http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=4&t=40504 koja je odavno zaključana.

Mada, moram priznati da si se malčice ouzbiljio i upristojio od tada (ovaj link je sa početka godine)!
Čak su ti i postovi bili čitljivi i jedno vrijeme si imao kvalitetnih postova (za divno čudo), ali šta je bilo u zadnjih par sedmica, nisam pratio.

Hertzog je napisao:
I ovo...
BL4ever je napisao:
sjećam se da je par tema ove godine zatvoreno zbog toga što je "filozof" vrijeđao neke forumaša (a jednom i povratnike).

Da si Bog Otac dosta te je, smorio si i mrtvog kineza, a dalje da ne pricam(o)

Jel ovo upućeno meni :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 14:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Nije tebi nego filozofu, a ja se iskljucujem iz ove uzaludne rasprave, nek Shabbanu propadnu kokice :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 14:04 
a ja se taman htjela prikljuciti u tom jedenju kokica.... bas mi je super.. :lol:
nego i ja mislim da se filozof dosta uozbiljio i promijenio, u pozitivnom smislu, a to vrijedjanje zbog kog je banovan nisam pratila..


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 14:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 12 Dec 2008, 16:34
Postovi: 529
Lokacija: Negdje drugdje
Hertzog je napisao:
Nije tebi nego filozofu

Ima smiley u mom postu :wink:

Hertzog je napisao:
a ja se iskljucujem iz ove uzaludne rasprave, nek Shabbanu propadnu kokice :lol: :lol: :lol:

:lol:

Ta ti je pametna. Nek' mu propadnu! :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 14:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Hertzog je napisao:
Nije tebi nego filozofu, a ja se iskljucujem iz ove uzaludne rasprave, nek Shabbanu propadnu kokice :lol: :lol: :lol:


De jbt nemoj mi koncepciju kvariti......... :lol: :lol:

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 14:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jun 2008, 18:37
Postovi: 224
majlili je napisao:
ja mislim da se filozof dosta uozbiljio i promijenio, u pozitivnom smislu, a to vrijedjanje zbog kog je banovan nisam pratila..


Ja ne primjecujem da se imalo promijenio. Stavise, mislim da sa svojim sovinistickim nacionalizmom iz pocetka devedesetih kojim se vise popeo na glavu vecini, ide dalje nego ikad.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 15:04 
wilderness je napisao:
majlili je napisao:
ja mislim da se filozof dosta uozbiljio i promijenio, u pozitivnom smislu, a to vrijedjanje zbog kog je banovan nisam pratila..


Ja ne primjecujem da se imalo promijenio. Stavise, mislim da sa svojim sovinistickim nacionalizmom iz pocetka devedesetih kojim se vise popeo na glavu vecini, ide dalje nego ikad.


ne mogu sad tvrditi, ali znam da smo se prije stalno svadjali a u zadnje vrijeme mi djeluje umjerenije.. naravno da ne citam sve njegove potove, pa ne mogu sa sigurnoscu tvrditi, samo meni eto djeluje da se popravio..


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 16:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Okt 2008, 17:34
Postovi: 1246
Lokacija: 15 minuta iza GAME OVER-a
Ja sam citao temu na kojoj je filozof banovan.
Postoji vreme i mesto za sve.
Potpuno se slazem sa vecinom njegovih postova.
Ali ovo nije vreme ni mesto definitivno.

_________________
Carpe Diem,spavaćeš kad umreš...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 16:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Avg 2009, 17:44
Postovi: 493
Lokacija: Banja Luka - Jerusalem - pa opet Banja Luka i tako u krug...
Uspio sam da pročitam nešto njegovih postova, i moram priznati da su zadojeni ekstremizmom i netolerancijom.

_________________
Са твоје стране, Зока, постоjи стална дискриминација на националној основи према мене.
(Rujka iz daleke Moskve)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 16:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Aaron je napisao:
Uspio sam da pročitam nešto njegovih postova, i moram priznati da su zadojeni ekstremizmom i netolerancijom.

I upravo zbog toga je neopjevani junak fouma, i zbog toga ne želim da mu protivriječim na nekim drugim temama. Činjenica je da veli ono što većina misli a ćute. Pravdu za filozofa, iako ima i on svojih momenata...plus uz podforum "Humor" i Zea njegovim komentarima se najviše smijem....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 17:06 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39411
Lokacija: Месечева икра
Dzontra Volta je napisao:
Činjenica je da veli ono što većina misli a ćute...

Mislim da sa ovm nisi u pravu,on je samo najglasniji.....Daleko da je on glasnogovornik većine.....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Sep 2009, 17:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 28 Avg 2009, 07:48
Postovi: 5
Naravno da nije, kad je ovdje većina prohrvatski (jugoslovensko-katolički) orjentisana ... Smiješ pisati sve osim onog što je istina, jer istina = medjunacionalno vrijedjanje, netolerancija...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs