banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 03:00

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 146  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 19:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ovo je najtolerantniji Forum prema ženama i jednakopravnost je ovde dostigla vrhunac. Još ako si prijatelj sa administracijom nema ti kraja.

Ja sam za momentalni ban svih onih koji omalovažavaju žene samo zato što su žene.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 20:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Avg 2009, 17:44
Postovi: 493
Lokacija: Banja Luka - Jerusalem - pa opet Banja Luka i tako u krug...
Руjа je napisao:
Нисам мислила да ћу остати овде.....
И jош можда jер мушкарац је нешто неутрално, он може имати различити погледи. Али за жене постоје стереотипи..


Tako ženstvena, a tako ekstremistički nastrojena...

_________________
Са твоје стране, Зока, постоjи стална дискриминација на националној основи према мене.
(Rujka iz daleke Moskve)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 22 Okt 2009, 16:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Maj 2009, 10:00
Postovi: 375
moj trenutni glas ''ZA'' - za blokiranje politike.
Pre par godina kad je ista bila blokirana na duži period ja sam se bunio i mirko me banovo, pa sam mu se javio, pa za par sati bilo je rješeno.
Međutim danas, organizatorima naših života odgovara da se mi svađamo i prepucavamo na niskoj razini, zato sam za ovo svoje mišljenje, što dakle nepostojanje politike bi izazvalo čuđenje.
Ja više ne pratim događanja uopšte, samo prolazim BA kanalima, kako bih mogao gledati te izgubljenike koji se sa svojim glavama pojavljuju na TVu.
Prekjučer BHT javno protiv Karadžića, čija je to postaja - očito bošnjačka.
Dakle dok ne sazru uslovi, u šta sumnjam za ozbiljno sagledavanje i stvarno rješavanje problema u društvu, mislim da politika nikomu ne donosi nikakvo dobro i to treba izbjeći.
Ovo govori bivši veliki zagovornik politike.
Oni žele da se mi bavimo ispraznim ličnostima koje prave isprazne stvari i ispraznuju ljude.
Njihovo oružje nije istina i9 pravda i moć argumentacije jezikom, njihov odgovor je - sila.
:salute:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 22 Okt 2009, 18:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Leona je napisao:
Japanese_rose je napisao:
Рус je napisao:
Такође желим да променим ник .... као zLo_krme ... :(


U stara "dobra" vremena se moglo mijenjati kako sta hoce...kad se samo sjetim... :lol: :lol: :lol:

Da, samo ti nikad nisi uspjela da ispravis svoja slova na tastaturi. :D :P :wink:




:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 22 Okt 2009, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Feb 2008, 00:01
Postovi: 2274
Lokacija: Banja Luka
filozof sa vrbasa je napisao:
Ovo je najtolerantniji Forum prema ženama i jednakopravnost je ovde dostigla vrhunac. Još ako si prijatelj sa administracijom nema ti kraja.

Ja sam za momentalni ban svih onih koji omalovažavaju žene samo zato što su žene.




:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


svaka ti cast! 8)

_________________
pravila su tu da bi ih krsili, i nadredjeni i podredjeni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 26 Okt 2009, 09:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2009, 12:34
Postovi: 972
Lokacija: 43°48'42.41"S - 18°21'45.06"I
:protest: doguro do pripravnika, obrisana mi tema, ja opet među voajere,
šta treba da i ja postanem jebač pa da mogu u politiku :D
godine me stižu prešo sam puno kilometar,tipkanje po tastaturi mi ne ide najbolje
(ono star konj i novi trikovi),a i vid me ne služi najbolje sve u svemu trudim se, ali 200 postova brate mili u mojim godinama,bar da mi se računaju obrisani i nekako. :crybaby: :clock:

_________________
street life
"nije budala onaj ko ne zna čitat, već onaj koji vjeruje svemu što je napisano"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 26 Okt 2009, 09:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ne znaci da ces dobiti pravo za pisanje na politici cim skupis 200 postova, sve je na ljudima koji vode politiku, oni procenjuju na osnovu tvojih prijasnjih postova da li mozes da pises na politici... Ako pises gluposti samo da bi nakupio 200 postova... uzalud vam trud sviraci :D :D :D
Kvalitet, a ne kvantitet 8) 8) 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 26 Okt 2009, 09:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2009, 12:34
Postovi: 972
Lokacija: 43°48'42.41"S - 18°21'45.06"I
Hertzog je napisao:
Ne znaci da ces dobiti pravo za pisanje na politici cim skupis 200 postova, sve je na ljudima koji vode politiku, oni procenjuju na osnovu tvojih prijasnjih postova da li mozes da pises na politici... Ako pises gluposti samo da bi nakupio 200 postova... uzalud vam trud sviraci :D :D :D
Kvalitet, a ne kvantitet 8) 8) 8)

8) za kvalitet se ne bojim samo me hebe ono kvantitet.

_________________
street life
"nije budala onaj ko ne zna čitat, već onaj koji vjeruje svemu što je napisano"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 26 Okt 2009, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
...


Poslednji put menjao Hertzog dana 26 Okt 2009, 12:52, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 26 Okt 2009, 10:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Okt 2009, 12:34
Postovi: 972
Lokacija: 43°48'42.41"S - 18°21'45.06"I
hvala na ohrabrenju, znam da na forumu i u životu ima i zanimljivijih stvari od politike, ali nama u ovim godinama politika dođe nešto kao usranom papir :D

_________________
street life
"nije budala onaj ko ne zna čitat, već onaj koji vjeruje svemu što je napisano"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 27 Okt 2009, 16:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Pravo da vam kažem nisam ni ispratio čitavu raspravu do kraja, ali po akterima rasprave zaključujem da svemu napisanom nije mjesto ovdje ;)

Počeli ste da zloupotrebljavate ovu temu. Tema se zove "Predlažem". Ako imate nešto kvalitetno predložiti, predložite, a žalbe i sl. šaljite na drugo mjesto.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 28 Okt 2009, 23:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Mislim da bi se cesce trebala primjenjivati ona metoda: 1 sedmica ban - 2 sedmice ban - trajni ban, pokazala se veoma dobra kao pedagoska mjera. Pojedinci previse sebi dopustaju, danas je bilo posebno mucno citati teme na forumu, teme su se, koliko sam primjetio, morale bagerima cistiti od gomile spama,chata i ismijavanja.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 31 Okt 2009, 02:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Upravo sam potrosila par sati u konstruktivnoj diskusiji sa @Avinoam1 i moderator je to hladno izbrisao - samo zato jer se diskusija razvila u drugom pravcu od naslovljene, a sigurno je bila korisna.

Nemam rijeci.

Nakon sto mi se ovo desilo vec drugi put na ozbiljnim temama, ne cudi me stalni spam pojedinih korisnika. Nazalost ni moderacija ne pokazuje ni minimum uvazavanja prema nasem vremenu i trudu.

Prijedlog - tema se mogla podijeliti u dvije, a ne samo izbrisati. Stvarno nema smisla.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 27 Nov 2009, 15:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 12:43
Postovi: 3807
Lokacija: The Happy Hill
http://forum.banjaluka.com/viewtopic.php?f=9&t=43088&start=620
Дефиниција лошег вођења теме. Спам на свакој страни, цитирање читаве вијести (која је два поста изнад) само да би се додала једна реченица која не говори ништа, качење друге вијести 2 пута (а прва је такође пар постова изнад, на истој страни!), нико не реагује. Ако нема Нитра и Шулета, нећеш видјети конструктивне дискусије. Евентуално Миланко, кад је у елементу. Теме се мало ко држи, један дан се све теме каче као "залијепљене" други дан то више нису... "Задњи тикет" најважнија тема на спорту, чувају је као очи у глави, а друге битне теме иду у заборав. Одавно се залажем за максималну строгоћу и држање критеријума, па макар и ја због тога некад испаштао.
Смијешно. Напишеш нешто, видиш да је неко одговорио, понадаш се да ћеш прочитати нешто паметно, кад тамо плејада смајлија, интерних шала, излизаних препуцавања, приватних договора... И тако већ дуже вријеме. Једно вријеме сам мислио да се предложим за модератора, али сад видим да би се то само свело на свађе и објашњавања зашто сам некоме обрисао пост, јер побогу, зашто дозвољавам да овај достигне 1223548465487987821248445420-ти пост, макар никад ништа не рекао у њима. Тако да сам одустао од тога. Да је бар омјер 50%-50% у корист ових који желе здраву дискусију... Да се разумијемо, сви то понекад радимо, и ја први, али што је превише, превише је. Пар људи се потруди око свог поста, можда проведе и по 20-так минута да напише нешто што некоме може користити, или макар скренути пажњу на неку ствар, а осталих 70% форумаша накачи своје кратко и "хумористично" писаније, и оде тема у...
Не знам зашто сам ово написао, не видим излаз, али ето, морао сам.

_________________
По зими, киши, сунцу, снегу или кошави...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 27 Nov 2009, 16:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Bigman u potpunosti se slazem sa tobom da je tema i o Partizanu i o Zvezdi previse otisla u citiranje clanaka ali opet kad pogledas nema se tu vise sta ni komentarisati Partizan igra UEFA ligu pa opet nema nikakvih komentara grobara jer im se igra svodi na sto manje primljenih golova o Zvezdi koja igra samo Ligu Srbije da ne govorim sve sto mozemo komentarisati je "opet nikakva igra ali 1:0 su tri boda " i tako u nedogled mozda se sad malo pocne pisati kad krene prelazni rok ali opet ce poceti citiranje Monda, B92, Pressa...
Puno aktivnija je tema o Borcu jer ljudi idu na utakmice prvenstvo je "zanimljivije" (ne mislim igrom vec bodovima) svako svakog pobjeduje... Ljudi pisu utiske lose i dobre sa stadiona prepricavaju bakladu Lesinara... a o dva BG kluba mi nemamo sta pisati vec prepisati neki clanak malo ga ljepse upakovati i to je to sve dok se ne pocne malo bolje igrati u Evropi pa da imas pravi utisak nemas ni neki prenos utakmice pa da na osnovu njega komentarises...
Sto se tice teme "Zadnji tiket" slazem se da ostane lepljiva posto bi vremenom imali dosta tema tipa" Ovako se igra kladionica, na 2KM uzeo xxxxKm..." svaki prolazni tiket bi bio povod za novu temu

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 07 Dec 2009, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2009, 13:37
Postovi: 1342
Lokacija: u ambisu suštine
predlazem da se tema migracije stanovnistva otkljuca i obrisu offtopic postovi, jer je zanimljiva i imala bih jos stosta dodati :)

_________________
i teletabisi su ljudi :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 07 Dec 2009, 15:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Moj konkretan prijedlog je da administracija malo zadje po forumu i stegne kais!

Ljudi pocelo se po forumu voditi ratovi i mnoge druge ruzne stvari se desavaju,daj malo procistite i postavite neka strozija pravila...........
Znam da nije lako ali kako je krenulo bice rasulo veliko ili ce forum poceti da bude mjesto za okupljane provokatora i tako tog sljama.Odnio je djavo salu izgleda!!!!!!!!!!!!!

evo par primjera:

viewtopic.php?f=46&t=46527

viewtopic.php?f=46&t=46518

a ima ispada skoro na svakoj temi.......RADI TE NESTO!!!!!!!!!!!!!!

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Poslednji put menjao cvox dana 07 Dec 2009, 15:32, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 07 Dec 2009, 15:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
cvox - slazem se. Uz dodatak da se i tebe banuje zbog prevelikog spama i chata.

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 07 Dec 2009, 15:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Apr 2009, 11:18
Postovi: 3211
Digresija je napisao:
cvox - slazem se. Uz dodatak da se i tebe banuje zbog prevelikog spama i chata.


Za tvoju informaciju ja sam odlezo svoje a sto se tice tebe sto hladis muda i podjebavas na ovaj nacin bolje bi ti bilo da pregledas malo dalje i da smiris vatru koja se rasplamsava.......jer ti imas moc a cvox nema!!!!!!!!!!!!

_________________
V@nja je rekao da mogu da vas za*ebavam............. ko izda p*zda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 07 Dec 2009, 15:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Jest, ja sam Hi-Men, ja imam moc ...
De smanji dozivljaj :)

Ako si bio banovan zbog neceg ranije, to ti nije pokrice za ponovno chatovanje... Simpa si lik i pozitivni zajebant, al brate, ne moras svaku temu zachatavati i drugima ubijati zelju za nekom ozbiljnom diskusijom...

Evo, otvorice se uskoro novi podforum za chat, pa se tamo ispucaj do mile volje :D

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 146  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs