banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 146  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 17 Jan 2017, 23:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
vlakanje je napisao:
usrali ste forum do krajnjih granica! 90% sranja na svim temama, od prve do poslednje, dolazi od 2-3 lika.
sve je pocelo da lici na scenu kao kad ispred dragstora ima par besposlicara, likova koji svakome ko naidje nesto dobace, cisto da isprovociraju ne bi li se taj neko primio i usao u raspravu...
odvadite malo, zivota vam!


vlakanje je napisao:
sta, neko ce biti banovan ako napisem neko ime?!
pusti to, nismo djeca a pogotovo vas par sto svakih malo morate da brisete raznorazne stvari (opravdano), znate ko najvise troluje.


+1

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 17 Jan 2017, 23:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
x2

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 17 Jan 2017, 23:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Dobrodosli u klub :D :D

Meni je volju za ozbiljnim pisanjem na forumu ubio forumas sa nikom @Dzontra....jednog prelijepog avgustovskog predvecerja prije par godina,sjedim na vikendici uz laganu cugu i muziku,i odvojim jebenih sat i po te divne veceri na dan Oluje,da napisem afirmativan post o Banijcima,kako nisu pobjegli sa ostalima,kako su razbili dvije gardijske brigade,navodeci tacno kote,komandante....trazeci postovanje prema tom dijelu Vojske RSK.....i sta se desava...kad sam ispisao sve to,prvi sledeci komentar je Dzontrin "kakvo sranje i jedenje govana istovremeno"..... :lol: :lol: :lol: ...prvo mi ono malo bilo krivo "jebo ti svoju mater,strpao si 40+ godina u guzicu,sto ne gledas ovo SP,ili ne supljiras,sta bti treba da kuckas ko debil pa da te ovako komentarisu..bez obzira sto su svi ostali komentari,od \Jove Ubiparipa,direktnog ucesnika tih dogadjaja, i ostalih bili jako pozitivni za moj post..ali mislio sam da ce modovi to pobrisati,sto se naravno nije desilo....

vec sutradan mi u gradu Krol kaze da je Dzontra divan decko,da je miran ko bubica,dobrocudan,neiskvaren.....forum koristi samo za zajebanciju,da ustvari jako postuje i borce i VRS i RSK,da ga svaki detalj zanima.....i otad se i ne ljutim na njega,ali jednostavno,na tom primjeru sam shvatio sav besmisao pisanja ozbiljnih postova na forumu.....

otad,ili lazem,ili dizem forumski adrenalin kad mi se ucini da postaje ucmalo i dosadno,ili ne dolazim uopste :D

a ovo,sto vlakanje ne smije napisat i archangel,ko sve jebe teme na forumu ja smijem :D .....osim lidera,Dz.....ja (kad sam tu)..jedem ta govna,i priznajem da jako tesko pratim nit teme....uhvatim sebe kako na temi aerodrom mahovljani pisem o skecevima iz alan forda :roll: ....alky (koji rusi moj stereotip i podjelu ovih sto su dosli u bl....divan momak ne volim genreralizacije,ali sve do njegove pojave,iz kontakata bezbrojnih, na prvom mjestu najdrazih mi je bio drvar...pa sanski most...pa rsk....pa ovi blizi kljuc,mrkonjic....pri zacelju grahovo...i na samom zacelju glamoc!!! :lol: :lol: ....ozbiljno mi je poljuljao stav,moram priznat

dalje...jebe Hertz...al streca je je sto i on ka0 i ja,zna otici po pola godine,pa je podnosljiv 8)

Shako je van svake kategorije otkad se prebacio u ovaj djubre mod :lol: :lol: :lol:


Rjesenje...

A-trajno i konacno banovati nas petoricu..pa kad se registrujemo pod novim nickovima,da pazimo da nam ne provalite stil 8)

B-momentalno bristai sva sranja koja nisu vezana direktno za temu...osim cafea,koji je i namjenjen za sisanje motke

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Jan 2017, 02:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
ravnoteza je narusena, nema drininog, ofm, cobre, avatarke...

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Jan 2017, 07:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2013, 12:06
Postovi: 352
Jbte sad ću reći, eto, upravu su oni sa FB puškicama oca Tedeja, " kakve su ti misli (postovi) takav ti je život " :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Jan 2017, 08:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Schlager je napisao:
Dobrodosli u klub :D :D

Meni je volju za ozbiljnim pisanjem na forumu ubio forumas sa nikom @Dzontra....jednog prelijepog avgustovskog predvecerja prije par godina,sjedim na vikendici uz laganu cugu i muziku,i odvojim jebenih sat i po te divne veceri na dan Oluje,da napisem afirmativan post o Banijcima,kako nisu pobjegli sa ostalima,kako su razbili dvije gardijske brigade,navodeci tacno kote,komandante....trazeci postovanje prema tom dijelu Vojske RSK.....i sta se desava...kad sam ispisao sve to,prvi sledeci komentar je Dzontrin "kakvo sranje i jedenje govana istovremeno"..... :lol: :lol: :lol: ...prvo mi ono malo bilo krivo "jebo ti svoju mater,strpao si 40+ godina u guzicu,sto ne gledas ovo SP,ili ne supljiras,sta bti treba da kuckas ko debil pa da te ovako komentarisu..bez obzira sto su svi ostali komentari,od \Jove Ubiparipa,direktnog ucesnika tih dogadjaja, i ostalih bili jako pozitivni za moj post..ali mislio sam da ce modovi to pobrisati,sto se naravno nije desilo....

vec sutradan mi u gradu Krol kaze da je Dzontra divan decko,da je miran ko bubica,dobrocudan,neiskvaren.....forum koristi samo za zajebanciju,da ustvari jako postuje i borce i VRS i RSK,da ga svaki detalj zanima.....i otad se i ne ljutim na njega,ali jednostavno,na tom primjeru sam shvatio sav besmisao pisanja ozbiljnih postova na forumu.....

otad,ili lazem,ili dizem forumski adrenalin kad mi se ucini da postaje ucmalo i dosadno,ili ne dolazim uopste :D

a ovo,sto vlakanje ne smije napisat i archangel,ko sve jebe teme na forumu ja smijem :D .....osim lidera,Dz.....ja (kad sam tu)..jedem ta govna,i priznajem da jako tesko pratim nit teme....uhvatim sebe kako na temi aerodrom mahovljani pisem o skecevima iz alan forda :roll: ....alky (koji rusi moj stereotip i podjelu ovih sto su dosli u bl....divan momak ne volim genreralizacije,ali sve do njegove pojave,iz kontakata bezbrojnih, na prvom mjestu najdrazih mi je bio drvar...pa sanski most...pa rsk....pa ovi blizi kljuc,mrkonjic....pri zacelju grahovo...i na samom zacelju glamoc!!! :lol: :lol: ....ozbiljno mi je poljuljao stav,moram priznat

dalje...jebe Hertz...al streca je je sto i on ka0 i ja,zna otici po pola godine,pa je podnosljiv 8)

Shako je van svake kategorije otkad se prebacio u ovaj djubre mod :lol: :lol: :lol:


Rjesenje...

A-trajno i konacno banovati nas petoricu..pa kad se registrujemo pod novim nickovima,da pazimo da nam ne provalite stil 8)

B-momentalno bristai sva sranja koja nisu vezana direktno za temu...osim cafea,koji je i namjenjen za sisanje motke



Osjecam poremecaj u SILI :lol:

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Jan 2017, 08:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Kakve ste vi curice kad vam jedan Đ retardos može povrijediti osjećanja?
btw. Alki je rođen u BL, al ja sam prva generacija, đed mi nije radio na skeli kad se prvobitni kastel zidao, kao Nepijev.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Jan 2017, 08:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Doće jednom, možda, i taj dan, kad budem imao volje da pročitam Šlagerov post koji ima više od dva reda teksta...
Ali, što bi rekli bogovima smrti u GoT... not today...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Jan 2017, 09:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2010, 23:18
Postovi: 4738
Schlager je napisao:
navodeci tacno kote

:lol:

Šlager, posta pun lager.

Pa svi smo mi Džontra, više-manje. I ja znam biti svakakva, kako mi dođe. Ne treba to shvatati preozbiljno.

_________________
Najbolje se slaže s lososom i leptirom.
Klik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 01 Feb 2017, 21:53 
Citiraj:
Predlazem!


da ako se moj post koji prevrce ocima na mrcinin brise brise onda izbrisite i njegov gdje savjetuje uzimanje droge i ostalo...razumijem da su admini cesto u zurbi, ali za obrisati post treba par sekundi...

Citiraj:
Uzmi malo droge bit ce ti bolje :)
Ma sta ti on moze pomoci,i oni isto propisuju droge tzv muscle relaxant to je ono da nemas tesku ruku,u principu ne mogu te izleciti,hemikalije samo uvedu te u stanje da ne pocinis neki nasilan zlocin
btw mdma (ectasy) se isto koristi za lecenje ptsp


viewtopic.php?f=37&t=38665&start=160#p2571339


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 02 Feb 2017, 00:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Jesi li prijavio post?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 02 Feb 2017, 07:01 
ne, ocekivao sam da je dovoljno procitati prvu recenicu (koju sam citirao) da se obrise post...ipak je na dijelu foruma gdje ljudi traze pomoc i gdje nema smisla glupirati se ili spamovati sa kojekakvim glupim postovima...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 02 Feb 2017, 15:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ok, predložio je neki sedativ, ja bih predložio Bibliju, ali će se uvijek naći neko ko će konstruktivno kolutati očima, umjesto da napiše nešto još konstruktivnije.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 02 Feb 2017, 15:12 
Citiraj:
Pozdrav, da li je neko imao licno iskustvo kod Igora Krnetica


filozof sa vrbasa je napisao:
Ok, predložio je neki sedativ


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 02 Feb 2017, 15:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
To je globalni problem, pitaš nešto, a dobiješ drugi odgovor ili ga uopšte ne dobiješ. Meni se znalo dosta puta to dešavati, ali jbg.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 02 Feb 2017, 16:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:01
Postovi: 3306
Lokacija: Banja Luka
Samo sto nije isto kad trazis baglame za frizider i savjet oko nekog psihickog problema. Treba ipak malo rangirati teme i pitanja.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 09 Mar 2017, 13:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Zasto je zakljucana tema na caffe-u? Caffe je, moze da se pise i supljira bezgranicno ma kako se tema zvala!!!
Sta jedete g0vna vise?! Odrastite, ako pojedinci ne mogu da podnesu zaje8anciju na svoj racun... Jbga... Ko vam je kriv.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 09 Mar 2017, 13:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
Zatvara se i caffe, poslednje utočište nas seratora, sigurna kuća za trolove, oaza šitposta u ovoj forumskoj pustinji.
Činjenica je da pojedinci pretjeruju, ja ne naravno, ali je i notorna činjenica da ima dosta osjetljivih latica maslačka, koje sve živo vrijeđa. Treba malo da očvrsnu, kao Nepy, što ga više prcaš on je jači i veći.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 09 Mar 2017, 13:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 09 Mar 2017, 13:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Kvasac je nervozan jer mora sam da silji olovku, pa je zbog toga lak na obaracu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135 ... 146  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs