banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 146  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Predlog činova
PostPoslato: 18 Okt 2009, 13:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Zeo je napisao:
2. Rado bih obrisao većinu svojih postova, ali nema te mogučnosti, niti bi to ugledovalo forumu.


Postoji, postoji. Onaj mali crveni X.

Zeo je napisao:
Imaš cvijet od mene :toothy4:


E hvala, baš si srce.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlog činova
PostPoslato: 18 Okt 2009, 13:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Maj 2009, 10:00
Postovi: 375
MonaLisa je napisao:

Postoji, postoji. Onaj mali crveni X.



Stvarno ne bih da skrećem s teme, ali ja imam samo upitnik za prijavu posta (križić plave boje stoji samo doondje dok neko ne postira, dakle samo zadnji post mogu obrisati dok neko ne odgovori, kad odgovori, ode post u istoriju, ja ga mogu mjenjati, a onda piše izmjenjen, ali ga ne mogu poništiti), ja nisam urednik kao ti da mogu brisati postove, zamisli da dosađujem nekom da mi briše postove, a ionako bilo je vrijeme kad su ih brisali, jer sam htio na politiku, odnosno bio sam zabranjenim voćem isprovociran, međutim politika na svom niskom nivou kakav jest, zanima samo one koji nisu uvidjeli opštu budaleštinu, glupost, bespotrebnost djelovanja i pojavljivanja, nemogućnost promjene, ili je promjena moguća? Ja čekam, kao strpljiv.

A sad ako ima tko šta reći o predlogu, npr. kompjuterski činovi ili elektrotehnički..., još razmišljam, ali eto na forum.hr u to polje sami upisuju šta žele o sebi, na sareajevo x forum ne piše ništa, na krstarici imaju npr. istiće se, zainteresiran član, aktivni član, novi član, primećen član, zaslužan član, obećava, domačin, moderator, a naziv legenda je BA porjekla i meni se ne sviđa na krstarici ima i neka reputaciona moć,
na benchmark ima newcomer, member i moderator, samo tri
na elitesecurity ima samo član broj npr.22222
meni sa ova BL klasifikacija ne dopada, bolje da ne piše ništa,
ja samo svoje mišljenje dajem, što ne znaći da sam uticajan mjenjati i da se zbog mene nešto mijenja, jednostavno ne sviđa mi se tu nešto i to kažem, svako ima pravo na izraz, a što će bi9ti biti, ja svijet ne mogu promjeniti, nisu to činili ni u istoriji, uvijek jedno te isto.


Poslednji put menjao Zeo dana 18 Okt 2009, 13:44, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Okt 2009, 13:41 
Citiraj:
meni sa ova BL klasifikacija ne dopada, bolje da ne piše ništa,

A sta cemo mi kojima se svidja? 8) 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Okt 2009, 13:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Maj 2009, 10:00
Postovi: 375
tensSa je napisao:
A sta cemo mi kojima se svidja? 8) 8)

neka stoji onda druže nemam ništa protiv, samo sam dao svoje mišljenje, pa nek se uobzire mišljenja pa eto, ja nisam zidar, već istraživač, i biti ću umirovljenik pre nego stara kuka, mada još ne znam ima li još koji rank osim ova dva koji mi se ne sviđa, veteran već može proči, mada..., pripravnik je odlično, početnik je dobro,...treba li otvoriti glasanje o prihvatljivosti i polpularnosti svakog pojedinog ranka?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Okt 2009, 13:52 
Mislim da je to jedna toliko nebitna stvar da nema potrebe troshiti svoje mozdane vijuge na to...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 18 Okt 2009, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2002, 20:11
Postovi: 4008
Lokacija: Banja Luka
Zeo molim te mi reci da ne pises tolike postove vezane za rank jer stvarno mi je tesko povjerovati da neko uopste razmislja o smislenosti naziva ranka....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 20 Okt 2009, 05:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Maj 2009, 10:00
Postovi: 375
Freak_on_a_leasH je napisao:
Zeo molim te mi reci da ne pises tolike postove vezane za rank jer stvarno mi je tesko povjerovati da neko uopste razmislja o smislenosti naziva ranka....


čudno, ali nisam razumio traženo.
I na još jednom forumuz ne vidjeh rankiranje, već ništa, a ako je neko moderator to je istaknuto.
Meni je BL klasifikacija neozbiljna, štaviše možda sramna kad pogledam druge forume okruženja i kakav čin imaju učesnici, čin je jako bitan, to su mogli vidjeti koji su u vojsci bili, a i u životu - djeca samo čekaju da odrastu, da bi bili u činu roditelja. Čin je jako bitna stvar, ja tražim da sam upišem sebi čin, ili da se razmotri moj predlog, dajte molim vas kakav majstor...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 20 Okt 2009, 07:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Zeo je napisao:
Freak_on_a_leasH je napisao:
Zeo molim te mi reci da ne pises tolike postove vezane za rank jer stvarno mi je tesko povjerovati da neko uopste razmislja o smislenosti naziva ranka....


čudno, ali nisam razumio traženo.
I na još jednom forumuz ne vidjeh rankiranje, već ništa, a ako je neko moderator to je istaknuto.
Meni je BL klasifikacija neozbiljna, štaviše možda sramna kad pogledam druge forume okruženja i kakav čin imaju učesnici, čin je jako bitan, to su mogli vidjeti koji su u vojsci bili, a i u životu - djeca samo čekaju da odrastu, da bi bili u činu roditelja. Čin je jako bitna stvar, ja tražim da sam upišem sebi čin, ili da se razmotri moj predlog, dajte molim vas kakav majstor...

ma sta? covjece??? ja li ovo ti stvarno pitas ili???

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 20 Okt 2009, 07:48 
jellyfish je napisao:
Majlili se ocigledno ne raspravlja o toj temi i ona predlaze da se zakljuca. Ako joj se ne raspravlja onda ne mora raspravljati, zasto predlaze da se zakljuca? Ako mislis da nesto ne treba raspravljati udalji se i gotovo. A naivni moderator poslusa savjet i zakljuca i onda mi koji bi htjeli nesto napisati onda ne mozemo jer je neko kome se ne raspravlja dao prijedlog i ugrozio one kojima se raspravlja.
Naime, mislim da se o gornjoj temi jos moglo dosta reci jer je slucaj jos obavijen misterijom, kao i da razliciti izvori daju razlicite podatke.


samo mala replika, jer vidim da sam prozvana, kao prvo ja kad mi se ne raspravlja onda i ne raspravljam, ali sam na toj temi ucestvovala, i kad sam vidjela da ljudi iznose neke tamo sopstvene zakljucke o familiji nastradale, i o tome jesu li trebali preoznati problem, jel bila bolesna ili nije, jel ovo jel ono, samo sam apelovala da se zakljuca tema iz postovanja prema njoj i njenoj familiji, jer su se poceli javljati sve sami priholozi, psihoanaliticari, i doktori svega i svacega. bojim se da bi tema prerasla u pravu bljuvotinu, a onda bi bilo kasno...
a ako se nekom raspravlja o raznim vidovima psiho poremecaja, postoji i podforum za to..
eto toliko...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Predlog činova
PostPoslato: 21 Okt 2009, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Zeo je napisao:
Ja bih predložio kao gost, jer forum nije moj, a meni smeta ime majstor, ili kandidat za istog, možda šegrt - da se revidira ili uvidi ili osmotri, dakle razmotri i predloži koliko je moguće nov sustav rangiranja korisnika po broju postova. Meni npr. početnik ili pripravnik ili urednik zvuči dobro, ali mi se nesviđa nešto ovo majstor možda je bolje maestro, također veteran ili stara kuka isto baš nešto mi nije.
Ne znam koliko je uloženo truda u osmišljavanje koncepcije ovih naziva ali mislim da s vremenom bi se trebalo razmisliti o ovoj opciji, možda vidjeti kako su to rješili na drugim forumima, nedaj Bože da sam ''stara kuka'', taj naziv sigurno nikome ne odgovara, naravno da sam zidar odgovaralo bi mi ime majstor, ali ja ne vidim da ovdje ima fizičkih radnika već pre onih obrazovanijih iako činimo i izražavamo se počesto kako ne dolikuje.
Ne znam ni sam šta da predložim za rankiranje, treba razmisliti, dakle da se predlozi otvore, npr. inžinjer nije loše, ali svakako magistar ili doktor ne bih da sam jer mi se institucionalno rangiranje ne sviđa, pre ono životno, tipa mladić, stdent, starac (ovo baš i nije prikladan naziv), ja
Malo je ovo poteško, možda ovo dosada i nije imalo neka bolja rješenja...
možda uzeti vojnu hijerahiju? životno dobnu? na znam možda neko ima bolja rješenja, ali ja ne bih da sam majstor ili stara kuka

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Kakav kralj! Čim se ti zamaraš.....
A meni se baaš sviđa stara kuka, uskoro ću postat bič božji...

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 17:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Такође желим да променим ник .... као zLo_krme ... :(

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 17:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Posalji PP sa novim nickom Vaderu ili meni.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 17:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Рус je napisao:
Такође желим да променим ник .... као zLo_krme ... :(


U stara "dobra" vremena se moglo mijenjati kako sta hoce...kad se samo sjetim... :lol: :lol: :lol:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 21 Dec 2004, 20:02
Postovi: 5501
Japanese_rose je napisao:
Рус je napisao:
Такође желим да променим ник .... као zLo_krme ... :(


U stara "dobra" vremena se moglo mijenjati kako sta hoce...kad se samo sjetim... :lol: :lol: :lol:

Da, samo ti nikad nisi uspjela da ispravis svoja slova na tastaturi. :D :P :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Jош желим да кажем ... жена сам.... Опростите.

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
:oops:

Draga @Ruja sto si tako ostra ? :oops:

Sta cu @Leona, takva proizvodnja. :lol: :lol: :lol:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Japanese_rose je napisao:
:oops:

Draga @Ruja sto si tako ostra ? :oops: :lol: :lol: :lol:



Ни мање него што си...

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 18:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31179
Lokacija: Je Suis Ahmed
Руjа je napisao:
Jош желим да кажем ... жена сам.... Опростите.


Pa što si se predstavljala kao mušakarac? :)

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 18:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2009, 18:22
Postovi: 1395
Lokacija: Москва
Нисам мислила да ћу остати овде.....
И jош можда jер мушкарац је нешто неутрално, он може имати различити погледи. Али за жене постоје стереотипи..

_________________
Не бој се непријатеља - у најгорем случају те могу убити. Не бој се пријатеља - у најгорем случају те могу издати. Бој се равнодушних - они нити убијају нити издају, али само уз њихову прећутну сагласност на земљи постоји издајство и убиство


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Predlazem!
PostPoslato: 21 Okt 2009, 19:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jan 2009, 13:46
Postovi: 2437
Lokacija: Bandza Luka
Jes ti siguran da si zensko???
Aaaaa Fikiiii???????? :lol: :lol:

_________________
Ja sam Sotir zvani đubre,stara majko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2904 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ... 146  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs