banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 02 Maj 2024, 11:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 55 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Da li ste za promjenu moderatora na Politici?
Da 60%  60%  [ 15 ]
Ne 40%  40%  [ 10 ]
Ukupno glasova : 25
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 01:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Ja predlažem Kneleta i selama za moderatore Politike. Ko je za?

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 01:43 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 02:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:00
Postovi: 248
Znam da se ne zezas, jer je jasno da je upravo takvo "uredjivanje" foruma VEC SAD na djelu.

Upravo zato vas i kritikujem (mislim, admina i modove)
Ne uciniti taj forum normalnim cisto zbog vase nezainteresovanosti je zaista licemerno, zbog ljudi koji su, kao sto rekoh zainteresovani za normalno ucestvovanje na Politici.
Ako ti poistovjecujes politiku sa nekim zlom, i iskljucivo nacionalizmom i sta ti ja znam vec (a mislim da upravo to radis s obzirom na tvoj avatar :) ) to ne znaci da je to zaista tako.
Pa politika, a s njom i retorika i jos par usko povezanih drustvenih grana su jos u staroj Grckoj bile izuzetno cijenjene i proucavane.

To sto nam se desilo svo ovo sr*nje je razlog vise da se itekako potrudimo da postanemo civilizovani a da ce ici tesko - istina je, prvo cemo se vrijedjati i pljuvati ali valjda cemo polako napredovati. Svakako je bolje i tako nego nikako, tj. "gurnuti politiku pod tepih jer to donosi nesrecu i zivjelo bratstvo-jedinstvo".
E upravo zbog tog "guranja pod tepih" se i makljamo svakih 50 godina, jer jednostavno ostajemo balkanci u onom najgorem smislu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 02:18 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 02:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
@skuba
recimo ja volim istoriju ali ne idem tamo jer me nerviraju provokatori koji svakodnevno postavljaju bezvezne clanke korupmpiranih, polupismenih novinara koji se osvrcu na noviju istoriju i trube kako su Srbi okupirali BiH. pogledam malo teme koje nisu vezane za to ali se ne upustam u diskusije. i ti i svi drugi mozete da ignorisete provokatore i da normalno nastavite da polemisete. normalno ako ne izbije rat onda moderator nece ni brisati i zakljucavati teme.

nego dodje jedan pingvin iz polarnog kruga koji je za mljevenu kafu cuo tek kad je otisao u dansku pa krene da drobi, i onda dodje neki nas i odgovori mu i eto zasto se teme zakljucavaju. dakle nemojte reagovati na njih i ignorisite ih pa necete imati ovoliko problema.

zasto sam rekao da psihopoate imaju svoje igraliste. pogledaj na sta je licila tema sport dok nije bilo politike. banjalucki behar & co su svakodnevno spamovali sportiste koji bi da diskutuju o sportu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 04:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Okt 2005, 22:29
Postovi: 140
Lokacija: Republika Srpska
mangia je napisao:
da bi se redovno brisale poruke na politici treba zaposliti covjeka koji bi samo to radio koliko je tamo smeca a to je slozicemo se NEISPLATIVO... ja politiku volim samo zato sto psihopate onda ne napadaju normalan svijet na ostalim podforumima jer imaju svoje dvoriste da se igraju..

over and out...


вјероватно се не исплати запослити човјека само за подфорум политику :D...али шта админ и модератори могу урадити је да усагласе ''политику'' понашања (тј. бановање, брисање, закључавање) према овом подфоруму и да повећате број модератора за овај подфорум-тј. нека остали модератори (добровољци :D ) са других подфорума извршавају зацртану политику и биће све у реду....(за једног или два човјека је стварно превише)....

Иначе, данас сам уочио добро модерисање-обрисано зачатавање ( препуцавање - мојих понајвише :lol::lol::lol:) а теме остаjaле отворене :) ....тако треба!

_________________
Izetbegović(92):"®rtvovaću mir, za nez. BiH!''
Silajdľić(92):''Međunarodno priznanje SRBiH biće doprinos stabilizaciji''
Kutiljero(05):''Da Izetbegović nije povukao potpis ne bi bilo rata, ni Srebrenice!''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 10:33 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 10:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2003, 15:10
Postovi: 6502
Lokacija: Banja Luka
Bik je napisao:
A ja cu ponoviti da je i meni dosta debilnih primitivnih izjava pojedinih forumasa, ne samo na politici. Na Istoriji i Religiji ima takvih gadosti da uopste i ne zelim da se raspravljam sa kretenima koji ih pisu. A da li moderator moze tu nesto da promijeni, ne znam. Dzaba sto ce se takve poruke brisati kad ce uvijek nove da se dopisuju...


A ja cu primijetiti da ti vec u nekoliko navrata iznosis ovakve stavove i pojedine postove nazivas debilnima, a njihove autore kretenima, a onda dolazis ovdje i pricas o nekoj "kulturi"...
Ne ide to bas tako, zar ne? :-?

_________________
Cause I'm tired of this scenes...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 11:33 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 02:50
Postovi: 214
žaoka je napisao:
...i meni se cesto desava da mi brisu poruke bez vidljivog razloga...stoga predlazem da izaberemo moderatora koji ce cestito i valjano odradjivati posao...skuba je moj predlog...


Samo da ti skrenem paznju da "mi" (korisnici) ne mozemo da biramo nista. Nema ti na forumu demokratije! Admin odlucuje sta ce da se radi i kako ce da se radi, a kome se ne svidja ne mora ni da dolazi na forum.

Korisnici mogu samo da predlazu, a admin ako zeli moze njihove prijedloge da prihvati.

@mangia

Ponekad je jako tesko ne osvrtati se na odredjene komentare.

Moje je misljenje da Politici treba nekoliko modova koji ce da vode forum po uzoru na Staljina i njegove cistke. Tamo ce samo batina da djeluje.

_________________
Цвете от луната


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 11:38 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 11:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 02:50
Postovi: 214
Ama kakvo glasanje ljudi? Ne pije to vode...

_________________
Цвете от луната


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 11:49 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 13:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2005, 18:04
Postovi: 163
Citiraj:
Ja predlažem Kneleta i selama za moderatore Politike. Ko je za?


Salema kao moderator na politiku , NIKAD. Prvo mu nick ne valja, cista provokacija, + covek "pljuje" na srbe.
Malo bolje citaj te svoje postove

Za moderator Predlazem bole i zaoka (ako su za to naravno).

Sad radite kako znate

_________________
Msn Status:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 15:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Avg 2004, 18:56
Postovi: 527
Prije svega ono sto se pise na tom dijelu foruma je takva katastrofa i sramota da to nije normalno,dje god se spomene Republika Srpska i Srbi tu se nadje par turaka kojima to bode oci,odmah ladno krenu srat i blatiti jedno i drugo sto moderatora uopste netangira.Otidjite na bilo koji turski sajt i krenite pisati kao sto oni pisu ban vam je bez razmisljanja.Oni su gosti sajta Srpske Banjaluke ono sto im se nesvidja neka necitaju i nekomentarisu samim tim bi se sam red zaveo.

_________________
http://i153.photobucket.com/albums/s213 ... onix88.gif


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 15:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2003, 00:36
Postovi: 187
Micelijus je napisao:
E onda ništa!
Što ste se onda toliko raspisali ovde ako mislite da nema svrhe?

Ako vam se piše, pišite, ako ne, nemojte i riješen problem...
Učešće na forumu nije obavezno...

Ucesce na forumu nije obavezno ni za tebe pa si ipak ovdje!Tvoje rijeci mi se nimalo ne svidjaju,takav je bio pocetak jednog ranijeg admina pa je sa blica otislo vise od 100 ljudi.Kasnije ste svasta nesto radili i nazalost uspjeli sjebati drugi forum samo da se raja vrati,jer nijedan forum bez clanova nije nista pa ni blic,a sada opet iste rijeci,opet bi da nas tjerate,mislim da pogresne ljude hocete da otjerate,vidi se to po predlogu za nove admine,mislim na selama i komp.Logika vam stvarno ubija!
RS-Clan,hvala na predlogu,ali moj odgovor je ne,em nemam za to vremena em sam previse tankih zivaca!

_________________
Ja znam odakle sam
Nezasit kao plamen
Zarim i izgorevam samoga sebe
Sve sto god obuhvatim zasvetli
Sve sto iza sebe ostavim ugljenisano je
Plamen sam bio i ostao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 18:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
bole je napisao:
takav je bio pocetak jednog ranijeg admina pa je sa blica otislo vise od 100 ljudi. Kasnije ste svasta nesto radili i nazalost uspjeli sjebati drugi forum samo da se raja vrati

O čemu ti?
Kakva je ovo naučna fantastika?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2006, 21:08
Postovi: 2693
Daljac je napisao:
Bik je napisao:
A ja cu ponoviti da je i meni dosta debilnih primitivnih izjava pojedinih forumasa, ne samo na politici. Na Istoriji i Religiji ima takvih gadosti da uopste i ne zelim da se raspravljam sa kretenima koji ih pisu. A da li moderator moze tu nesto da promijeni, ne znam. Dzaba sto ce se takve poruke brisati kad ce uvijek nove da se dopisuju...


A ja cu primijetiti da ti vec u nekoliko navrata iznosis ovakve stavove i pojedine postove nazivas debilnima, a njihove autore kretenima, a onda dolazis ovdje i pricas o nekoj "kulturi"...
Ne ide to bas tako, zar ne? :-?


Ok, mijenjam post u ovo:
A ja cu ponoviti da je i meni dosta primitivnih izjava pojedinih forumasa, ne samo na politici. Na Istoriji i Religiji ima takvih gadosti da uopste i ne zelim da se raspravljam sa likovima koji ih pisu. A da li moderator moze tu nesto da promijeni, ne znam. Dzaba sto ce se takve poruke brisati kad ce uvijek nove da se dopisuju...

Hvala na kritici, da li trebam da promijenim ono "likovima" u "osobama"? Ili to ipak moze da se trpi? Nije bila rijec o kulturi i ja nisam ni pricao o kulturi. Ako hoces, evo priznajem, nekulturan sam! Ali nisam ni blizu onih kretena i debila o kojima pricam!

Ovo ti bas ima veze s temom...

_________________
Đuro je divan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 31 Jan 2006, 21:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2003, 00:36
Postovi: 187
Vader je napisao:
bole je napisao:
takav je bio pocetak jednog ranijeg admina pa je sa blica otislo vise od 100 ljudi. Kasnije ste svasta nesto radili i nazalost uspjeli sjebati drugi forum samo da se raja vrati

O čemu ti?
Kakva je ovo naučna fantastika?

Vaderu,nije bila rijec o tebi vec o Digresiji a o drugim igricama si premali da bi te iko obavjestavao ili si mozda zaboravio kakva je ovde bila jad i bijeda dok je postojao forum "?eto gde"

_________________
Ja znam odakle sam
Nezasit kao plamen
Zarim i izgorevam samoga sebe
Sve sto god obuhvatim zasvetli
Sve sto iza sebe ostavim ugljenisano je
Plamen sam bio i ostao


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Feb 2006, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Apr 2004, 22:12
Postovi: 3356
Lokacija: trenutno tu
...ajd sto me brisete na politici...a sto brisete ovde...i to u momentime kad smo se knele i ja borili za nas radnicka prava...

...necuveno...protiv ste sindikata...

_________________
...i cime od svijeta da se branis
kao ruza sa dva smjesna trna ili snom...
...na jednom grobu u australiji piše:duša bogu, telo australiji, srce srbiji...

DJ KRMAK
...i vrapčići...

nevidljivi problemi sada znam i koji neko nam je stavio drogu u heroin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Feb 2006, 18:59 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6856
Lokacija: BL / UK
bole je napisao:
Vaderu,nije bila rijec o tebi vec o Digresiji a o drugim igricama si premali da bi te iko obavjestavao

Da, da, Vader.
Joj, joj... kako samo ti to smijes da pitas?! Pa ti si ovdje malen igrac. :wink:
bole je napisao:
ili si mozda zaboravio kakva je ovde bila jad i bijeda dok je postojao forum "?eto gde"

Ma mi smo svi odreda plakali da nam se vrate svi ti likovi... :cry: Meni se nesto nije ni islo vise na forum. :(

Ovo je naravno bila ironija...

:lol:

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 55 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs