banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Apr 2024, 08:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: :)
PostPoslato: 07 Dec 2005, 11:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Hmmm, argumenti... pa koliko sam do sada upoznao Lisu, mislim da nije savrsena, imala je svojih lapsusa, ali mislim da joj treba dati sansu i mislim da se necete pokajati, ako ako se planiraju staviti dva moderatora oda glasam za Dove, posto je znamo, a jedina je za sada pokazala zainteresovanost, pored Lise...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: :)
PostPoslato: 07 Dec 2005, 11:58 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 12:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Ja sam za Lisu i za Lifestyle. Micelijuse, ja se pitam kako ti sa svojim "postovima" moderator. Ti nisi "uzhivalac marihuane" - smetaju ti Lisini postovi za marihuanu isto tako ima ovde ljudi koji "nisu uzhivaoci Svetog pisma" i duhovnih postova na svakom podforumu pa si moderator. Nije ovo ni forum Crkve.

Svaki klinac ti smeta na ovom forumu - pitam se zasto si jos ovde kad vlada "Sodoma i Gomora". I svakakvi moderatori su zastupljeni, ali jos ni od jednog ne vidih toliko besmislica i vrijedjanja kao od tebe. Ako tebi smetaju raznorazne stvari - ne znaci automatski da svi dijele tvoje misljenje. Spusti loptu i ne prigovaraj na svaku.

Ako ti imas licne razmjerice protiv Lise rijesi ih sa njom. Ja sam za Lisu, jer je pozitivna osoba i ne znam kome jos smeta "ha ha ha". Isto tako sam i za Dove, jer je i ona "pozitivna" i mislim da moze puno doprijeniti tom podforumu.

Zasto podforum Lifestyle? Dobro je Lisa rekla ima stvari koji ne idu u Ljepotu i zdravlje ili Covjek i Drustvo. Prije cu pogledati Lifestyle za teme koje me zanimaju tipa dekoracije soba, mode itd. nego u CiD.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 12:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Micelijuse, shto se mene tiche, ti ne bi uopshte trebao biti moderator, al, kao shto vidish, jesi..... Nemoj pljuvati po meni, ne poznajesh me.... Ja ne propagiram marihuanu, nemoj kenjati..... Shto se tiche podforuma Lifestyle, mislim da ce stvarno biti posjecen jer ja imam vec par tema u glavi i mislim da ce se i drugima dopasti. Kao shto vec navedoh, ja sam chesto na forumu, net mi je dostupan 24/7 i ako bude ot postova, nece dugo stajati... Mada, chisto sumnjam da ce ovdje biti neshto puno Ot postova, ipak je to Lifestyle, a ne politika i sl.
Osim shto bih ja mogla biti mod, predlazem Dove ili Leonu, njihovi mi se postovi svidjaju, a i Indijanka je ok.... Et, toliko od mene....
@Micelijus:
Prekini me pljuvati, smarash..... Pusti ljude da odluche.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 12:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
P.S. Hvala svima koji su podrzali moj prijedlog, josh jednom molim administratora da ga razmotri.

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 12:25 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 14:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Okt 2005, 18:04
Postovi: 163
Citiraj:
Ja sam vec na otvorenom topicu navela da bih voljela da se otvori podforum Lifestyle..... Et, pa ako administrator ovo prochita, nek javi shta je odluchio.... Btw, ja bih mogla biti mod jer sam stvarno chesto na forumu...... Et....


Hajde nek ti ispuni zelja, nemam nista protiv.

_________________
Msn Status:

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 15:04 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Lifestyle
PostPoslato: 07 Dec 2005, 15:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Meni se prijedlog svidja, a za moderatora bih Leonu i Lisu. :)

Leona je napisao:
Ti si moja maza...SlikaSlika

:oops: :oops: :oops:

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 15:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ako se ne varam Dove koju pominjete nije izrazila želju da moderiše ovu oblast.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 15:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2004, 15:21
Postovi: 697
Lokacija: Lijepa nasa.... Canada
Mislim da prijedlog uopste nije los. Kad se otvorio FiD podforum znalo se na koji se dizajn mislilo, nekako se podrazumijevalo da je to graficki dizajn a ne dizjan o tepisima, zavjesama i sl. Sta fali da se prica o heklanju ako to nekog zanima (evo ovdje kod mene studemnti imaju kniting club, sastaju se jednom sedmicno u jednom finom cafeu, strikaju, piju kaficu - druze se, kako cure tako i momci) ili o tome kako se prede vuna :lol: . Sto se tice imena podforuma, bas sam razmisljala kako da ga nazovemo po Srpski ali mi nista ne pada na pamet da bi bas moglo da objasni Lifestyle (mozda 'Sam svoj majstor' :lol: :lol: ). Meni licno ne smeta, ako nekom smeta English - moze li French: style de vie :D ?

Sto se tice moderatora: mislim da se Lisa ubila za funkciju, ima moju podrsku 100%, jer podforum treba da bude onako 'otkacen' i ne previse ozbiljan - sto bi se reklo 'relaxing'. A Lisa je upravo takva 'otkacena' (u pozitivnom smislu naravno). Ako joj bude treb'o kakv VP - rado cu joj pomoci a i Ljepona :D bi mogla da nam bude sekretarica :lol: :lol: .

_________________
Yesterday is history, tomorrow is mystery. TODAY IS A GIFT!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2003, 09:14
Postovi: 2011
Lokacija: underground & under
Dove je napisao:
Mislim da prijedlog uopste nije los. Kad se otvorio FiD podforum znalo se na koji se dizajn mislilo, nekako se podrazumijevalo da je to graficki dizajn a ne dizjan o tepisima, zavjesama i sl. Sta fali da se prica o heklanju ako to nekog zanima (evo ovdje kod mene studemnti imaju kniting club, sastaju se jednom sedmicno u jednom finom cafeu, strikaju, piju kaficu - druze se, kako cure tako i momci) ili o tome kako se prede vuna :lol: . Sto se tice imena podforuma, bas sam razmisljala kako da ga nazovemo po Srpski ali mi nista ne pada na pamet da bi bas moglo da objasni Lifestyle (mozda 'Sam svoj majstor' :lol: :lol: ). Meni licno ne smeta, ako nekom smeta English - moze li French: style de vie :D ?

Sto se tice moderatora: mislim da se Lisa ubila za funkciju, ima moju podrsku 100%, jer podforum treba da bude onako 'otkacen' i ne previse ozbiljan - sto bi se reklo 'relaxing'. A Lisa je upravo takva 'otkacena' (u pozitivnom smislu naravno). Ako joj bude treb'o kakv VP - rado cu joj pomoci a i Ljepona :D bi mogla da nam bude sekretarica :lol: :lol: .


i ja sam za sam svoj majstor.. prikladno je

_________________
life style, stile without life


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 16:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2005, 16:00
Postovi: 942
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Micelijus je napisao:
а да не говорим да би се о тим стварима имало много више тога рећи него о "Лајфстајлу", на којем ја, искрено, не знам шта и о чему бих писао, првенствено због тога што не знам шта "Лајфстајл" уопште и значи... :-?



Niko te ni ne tjera da pises na svim podforumima, a drugo pogledaj malo svoje postove - da li ikoga uopste interesuje sta ti pises, osim te tvoje ekipe sa duhovne degradnje??

_________________
Brza likvidacija je jedino rjesenje...
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: :)
PostPoslato: 07 Dec 2005, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Gimli je napisao:
Not now, John! je napisao:
@ Micelijus: Onda bi trebalo staviti bar dva moderatora. Lisa je ipak pristala da napiše veći broj tema na tom podforumu. Poslije se može vidjeti da joj se ukine moderatorski status, ako ne bude pravila probleme.


Mislis da joj se ukine ako bude pravila probleme, zar ne???

Naravno. :)

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 16:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
"I znas, kad sam pocela da pletem onaj dzemper sa plavom mrljom dole pozadi pa mi ispadne jedna igla, a ja da se sagnem..." :occasion1:

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
I shta ste odluchili? :D :D :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 16:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Bilo bi dobro otvoriti i podforum tipa Čekaonica ili Ostatak ostalog, gdje bi išle teme koje ne mogu sebi naći mjesta na drugim podforumima. I tu treba moderator. Nadavno je neko pitao za preslikače za majice, pa mu je tema obrisana jer nije bila na odgovarajućem mjestu.

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Pa, to bi moglo u Lifestyle..... Inache, ja bih tu svrstala teme vezane za modu jer je i ona, djelimichno, stil zivota.... Ima puno tema koje nisu nashle mjesto u ponudjenim podforumima, a i onih koje josh nisu postavljene..... Mirko, izjasni se! :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: :)
PostPoslato: 07 Dec 2005, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Micelijus je napisao:
Још нешто, пошто заборавих.
У претходном посту си, друже Гимли, рекао како је "Лајфстајл" боље од нпр. "Стил живота", или, "Начин живота"... Е а ја не видим зашто је боље? Може ли неко да ми објасни?
Ето, узмимо да ја не знам енглески, шта мени значи то "лајфстајл"?? Апсолутно ништа, тако да у старту нећу ићи на подфорум који ми ништа не значи, а имамо лијепих, српских, или увријежених страних, ријечи које одлично могу да опишу овај енглески појам.


Da te ispravim ovdje. Nisam rekao da je jedno bolje od drugog, nego da ja mislim kako bi Lifesyle bolje zvucalo i da dodam da se meni licno svidja, jer ja licno vise volim latinicui i takve izraze... Znaci, samo sam iznosio svoje misljenje na datu temu, sto je svima dopusteno... I na kraju kad admin zakljuci sta se vecoj populaciji dopada, valjda ce to i postaviti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Dec 2005, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jun 2003, 11:26
Postovi: 2270
Lokacija: Vecito mrgudan!
Ama nije mi jasno sta su se pojedinci uspandrcali... koji vam je ljudi, kako ste krenuli jos malo ce trebati lekarsko uverenje, misljenje psihologa i dokumentacija kao za kredit... i to da bi neko dobio mesto moderatora. Kuku majko, koja birokratija... dajte met'te Lisu, Dove, Leonu... nek' njih tri ne samo moderisu, nego neka i zazive taj podforum, neka one budu inicijatori tema dok se ne uhoda... ajmo cure, kucanje...

Pa ljudi otvaraju firme i zatvaraju ih jos brze ako vide da ne ide, a vi ovde pricate markove konake...

_________________
"Gvozdje se beve dok je svatko, a kad nije svatko onda... kuvac..." - Kovenko


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 60 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs