banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Nov 2005, 01:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2003, 05:18
Postovi: 933
Lokacija: Los Angeles
Cisto da priupitam ostale forumase da li se jos kome cini da na visem od ova dva podforuma ima jako puno materijala koji pripada u nizi.

Vjerska opredjeljenja na stranu, meni se cini da bi se tu malo reda moglo uvesti, jer koliko god me interesuju neke teme kojih bude na CID, nisam ljubitelj argumenata za koje mi se cini kao da je neko kursorom promasio DIR.

Ponavljam, samo pitanje. Ne akcija da vjesamo moderatore il' da zakljucavamo podforume, nego samo pitanje.

_________________
Arte es mi vida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2005, 09:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Hm, ne pratim aktivno DiR, pa ne mogu bas kompetentno da komentarisem to, ali iskoristicu ovu priliku, da priupitam ostale posjetioce (ukljucujuci i kolege moderatore) u vezi podforuma "Covjek i Drustvo" i "Psihologija".

Naime, ja sam nerijetko zelio postaviti neku temu u vezi covjekovog ponasanja ili neceg drugog vezanog za covjecanstvo, a sto je opet usko povezano za ljudskom psihologijom, ali sam odustao, jer nisam mogao da se odlucim u koji podforum da smjestim temu.

Da li se jos nekome tako nesto desavalo? I da li bi bilo pametno spojiti ta dva podforuma u jedan (s tim da postojeci moderatori oba podforuma budu i moderatori na tom jednom), kako ne bi dolazilo do dileme gdje postaviti temu?

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2005, 09:44 
DELETED


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2005, 10:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Meni se u par navrata dešavalo da ne znam da li da temu otvorim na Duhovnost i Religija, ili na Psihologiji ili na Čovjek i Društvo. Ili je dilema između DiR i ČiD, ili jednom između DiR i Ljepota i zdravlje.


Ni ja nisam za spajanje Psihologije i ČiD, to su dosta različite oblasti, a to što se tek ponekad pojavi dilema gdje otvoriti neku temu nije previše strašno, treba u tim situacijama ocjeniti gdje bi ta tema najbolje "sjela".

Inače što se tiče mješanja oblasti u samim temama, to je više-manje neizbježno, mada bi se sigurno moglo malo više voditi račuina o tome. Recimo na Sportu se piše o politici, na Politici o istoriji, na DiR isto malo o istoriji, na Igrama o hardveru itd.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs