banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 01:47

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 15 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Nov 2005, 16:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2004, 10:48
Postovi: 761
ovaj je citat urednika podforuma Sport - Freak_on_a_leasH

Citiraj:
Behare ovo ti je zadnja ovakva tema jer to tvoje glupiranje na forumu vise stvarno nema smisla....ako hoces negdje da dizes u nebo BiH reprezentaciju ili neke njene igrace radi to na drugom forumu a ne ovde...

Svidjelo se to tebi ili ne ovo je BL forum a BL je u RS a RS navija za SiCG pa prema tome prestani da svakodnevno podbadas ljude svojim glupavim temama kakva je i ova jer sve odma preraste u politicko prepucavanje...


tema je bila Sergej Barbarez, reprezentativac Bosne i Hercegovine..

dakle, stvarno ste fuj!!! svaka vam cast, niste nista drugo ni zasluzili nego da vas guze ko kako stigne pored ovakvih urednika, sefova, vodja i budala..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: :)
PostPoslato: 08 Nov 2005, 16:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Dec 2002, 08:41
Postovi: 1585
Lokacija: Banjaluka
Nepratim podforum sport, ali ovaj komentar FOAL-a je stvarno bezzeee.... Ja sam licno navijao za BIH kad je igrala protiv SICG, iz vise razloga... Prvo, volim navijati za slabije... Drugo, kako god ti okrenes, drzava u kojoj mi zivimo je BIH, i mislim da smo jedina nacija koja slavi kad njena vlastita reprezentacija izgubi... I sto on to dize u vaduh nesto ako samo prenosi jedan interview... Ako koga zanima, ja sam iz Banjaluke, a ne iz Sarajeva, ili slicno... A sta ce biti sa ovom temom me i ne zanima, samo se nadam da ce neko ovo vec procitati, a narocito FOAL...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2005, 16:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Nov 2004, 15:21
Postovi: 697
Lokacija: Lijepa nasa.... Canada
Ma sta odmah dizes frku, kao da je ovaj Forum mjerilo BL i banjalucana. I sta se moze ocekivati na ovakim Forumima ako neko ima drugacije misljenje, pogotovu ako je to vezano za tu nasu jadnu politiku, religiju i nacionalna pitanja? Naravno da ce tako biti napadnut. Kao drugacije bi bilo na nekom Zenickom ili Tuzlanskom forumu. Isti smo draga Cosma - isti, bilo da smo u BL ili TZ, jadni i zatrovani nacionalizmom (nazalost). A ako je neko moderator na ovom Forumu ne znaci da je bolji od ostalih ucesnika. Prema tome, just ignore 8).

_________________
Yesterday is history, tomorrow is mystery. TODAY IS A GIFT!!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2005, 17:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3131
Lokacija: Kod roditelja
Ne vidim zašto bi nekom smetalo da piše o bilo kojoj reprezentaciji, a pogotovo državnoj, ali eto... Sto ljudi - sto ćudi. Sto žena - dvjesto sisa. :)
Ukoliko takve teme potiču političko prepucavanje, onda treba brisati to prepucavanje, a ne cijelu temu. Ima ljudi i u ovom entitetu koji navijaju za BiH, a ima i sportista koji igraju za BiH.

_________________
"I'd take the awe of understanding over the awe of ignorance any day."
- Douglas Adams


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2005, 18:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Citiraj:
Drugo, kako god ti okrenes, drzava u kojoj mi zivimo je BIH, i mislim da smo jedina nacija koja slavi kad njena vlastita reprezentacija izgubi...


Pitanje koje se namece je - ko iz toga profitira ???

Ne Bosna, ne Banjaluka.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2005, 21:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2003, 05:18
Postovi: 933
Lokacija: Los Angeles
Bezze to.

_________________
Arte es mi vida.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Nov 2005, 22:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
DeadOne je napisao:
Bezze to.


Naravno da je bezzeze ali se non-stop potencira. :wink:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2005, 00:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2004, 14:58
Postovi: 1822
Lokacija: Vijena
Draga "Cosma" i ti si ovom prilikom pokazala zavidan nivo svoje kulture i tolerancije generalizujuci stvar! Tvoje "fuj" upuceno "nama" (trebalo bi da znaci svima nama, zar ne?) je najbolji odraz tvog karaktera!
Komentar "FOAL-a" doista nije na mjestu! Ovo nije nacin da nekoga opomenes, zakljucavas mu teme ili stovise, banujes sa foruma! I kao sto rece Gimli, i ja rijetko svracam na sport tako da ne razumijem istoriju njihovog sukoba, itd. Ali bacio sam pogled ovlas i koliko sam mogao primijetiti, decko je OK! Mozda je malo, tu i tamo, flood-ovao otvarajuci par slicnih tema (kao npr. one sa navijacima) i to bi bilo to. Mod-ovo je da ga upozori na takve stvari, ali ne i da ga osudjuje zbog teme koju je konkretno postavio. Slazem se da je "FOAL" u ovom slucaju dosta pretjerao i da je na slican nacin kao i ti "generalizovao"...
vazi ono: Ko me se ne prati tema neka je slobodno preskoci, itd., itd...

Ali kad bi i ja generalizovao, onda bi rekao kako sam uvjeren da su moderatori na ovim forumima mnogo tolerantniji od mnogih "vasih"!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Nov 2005, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
cosma je napisao:
dakle, stvarno ste fuj!!! svaka vam cast, niste nista drugo ni zasluzili nego da vas guze ko kako stigne pored ovakvih urednika, sefova, vodja i budala..
Kako je lijepo vidjeti kritiku od osobe, koja se ovako izrazava...

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2005, 11:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
cosma ajd bjezi na etogde.rs i nemoj stvarno vishe ovde dolaziti kad ti se ni malo ne svidja a koliko se dalo primjetiti ne svidja ti se ni tamo ... BIH smrdi i kraj priche


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2005, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
cosma je napisao:
dakle, stvarno ste fuj!!! svaka vam cast, niste nista drugo ni zasluzili nego da vas guze ko kako stigne pored ovakvih urednika, sefova, vodja i budala..


Djevojko draga. Da na ovaj forum ne zalaze pojedine individue, medju kojima si i ti, vjerovatno urednici i moderatori ne bi bili ni potrebni, ali ovako na neki nacin moraju da se sprijece odredjene stvari. Mozda je moj kolega FOAL malo i pretjerao, ali njegov post se nije odnosio iskljucivo na temu o Sergeju Barbarezu vec i na gomile slicnih tema koje su razlog konstantnom prepucavanju forumasa. Njegova je stvar na koji nacin ce da sprijeci odredjene stvari, a ako ti se to ne svidja, onda se zali administratoru foruma ili jednostavno idi na neki drugi forum koji ti vise odgovara...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2005, 12:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2004, 10:48
Postovi: 761
dragi moji momcici :D

hvala za upute :D naravno, ja cu dolaziti gdje ja hocu i kad hocu.. vasi komentari samo potvrdjuju ono sto sam mislila.. i naravno jos uvijek stojim pri svom misljenju..
naravno da nisam ocekivala neke bolje komentare, ovdje se dosad niko nije izvinuo za bilo kakvu "licnu gresku" - klasika na ovom forumu je "napad je najbolja odbrana" - CAST IZUZETCIMA (Gimli, NNJ - skidam vam kapu, momci)
post koji sam napisala je vise konstatacija bila.. a kome se ne svidja sta pisem, nek zaobidje teme na kojima sam ja autor

vozdra 8) i do slijedeceg pisanja :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: :)
PostPoslato: 09 Nov 2005, 20:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2005, 12:36
Postovi: 1625
Lokacija: chiapas
Gimli je napisao:
Drugo, kako god ti okrenes, drzava u kojoj mi zivimo je BIH, i mislim da smo jedina nacija koja slavi kad njena vlastita reprezentacija izgubi...


Prije svega, mi nismo jedna već tri nacije. Tri nacije napisane u ustavu. ostale ne računam, jer ih ima malo. a ima i ostalih. ja navijam za scg, i mislim da to nije nikakav problem. takođe, ne sporim nikom da navija za bih. recimo, meksikanci u americi navijaju za meksiko što mu dođe logično, jelte. i tako dalje ... samo toliko.

_________________
'We must learn to live together as brothers or perish together as fools' - Martin Luther King, Jr

"Born to Lose, Out to Lunch" - Ian Fraiser Kilmister

Viva la Muerte!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: :)
PostPoslato: 09 Nov 2005, 21:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
gluecifer je napisao:

Prije svega, mi nismo jedna već tri nacije. Tri nacije napisane u ustavu. ostale ne računam, jer ih ima malo. a ima i ostalih. ja navijam za scg, i mislim da to nije nikakav problem. takođe, ne sporim nikom da navija za bih. recimo, meksikanci u americi navijaju za meksiko što mu dođe logično, jelte. i tako dalje ... samo toliko.



Meksikanci koji zive u USA mogu naravno navijati za bilo koga ( stvar licnog izbora ), ali ne mogu nazvati USA Meksikom.

Shvatas li razliku ?

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Nov 2005, 21:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Sep 2004, 17:56
Postovi: 2372
Ruz'ce...sta time pokushavash reci??
Ne vidim da je iko nazvao Republiku Srpsku Srbijom. Samo chovjek reche da navija za SCiG.

_________________
Now you're my whole life
Now you're my whole world


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs