banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P: LG G2
PostPoslato: 13 Dec 2017, 10:23 
Kao sto naslov kaze...za forumase povoljan popust, ako preporuce kupca takodje :D

uredjaj je polovan i u odlicnom stanju i dolazi sa tempered glassom i maskom, sve to je na telefonu od prvog dana

cijena 260 km, za forumase nize

Pik:
https://www.olx.ba/artikal/27565001/lg-g2/

kontakt: 065935954 ili pp


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 16 Dec 2017, 08:39 
Vikend akcija za forumase, 220 KM!!! :D

Po potrebi se moze instalisati andorid 7.1.2 (Nougat), takodje zaboravih napomenuti da je uredjaj verzija od 32 gigabajta.

Stavljene i originalne slike uredjaja koje mozete pogledati na piku, na zalost slike su krs jer nemam nista bolje za slikanje trenutno kod sebe, ali sta je tu je. Ko je zainteresovan vidjece uzivo u kakvom je stanju tel.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 24 Dec 2017, 11:22 
Vikend akcija, 200 KM!


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 24 Dec 2017, 15:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9167
Kakva je baterija, brate?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 24 Dec 2017, 15:58 
munja.alex je napisao:
Kakva je baterija, brate?


:D :D :D

viewtopic.php?f=73&t=51837&p=2651754#p2651754


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 26 Dec 2017, 14:12 
Evo kakva je baterija...ipak je bolja nego sto sam mislio

Slika


Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 26 Dec 2017, 17:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ajd vrati njegov stock rom pa onda pomazi rezultate.... Tako go android nema sta da trosi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 26 Dec 2017, 18:22 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Što da vraća? Nije takmičenje u dužini trajanja baterije nego oglas za prodaju i prodaje ga u stanju kakav je, ne sa vraćenim stok romom.


Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 26 Dec 2017, 19:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Pa recimo da malo ljudi vole stock android. I ko bude htio da kupi trazice orginal softver. Baterija osjetno krace traje na orginal SW. A ako je u defektu to ce bas biti katastrofa...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 27 Dec 2017, 09:57 
Baterija juce je krepala nekih 5-10 minuta nakon sto sam uradio screenshot na 2 posto baterije. Vrijeme ekrana je iznosilo 4:28 ako se dobro sjecam (kopirao sam screenshot-ove na laptop pa cu okaciti ovdje cim budem kuci). Vjerovatno moze i vise ako se ukljuci "battery save" mod na 25 procenata umjesto na 15 koliko je kod mene bilo podeseno. Da napomenem da sam sve ceprkao na telefonu dok sam testirao bateriju, dakle i GPS (oko 5-10 min sam mozda nesto radio sa mapama) i oko pola sata full HD videa na youtubeu na najjacem osvjetljenju, tapatalk, messengef i Fb, par slika i tako, normalno svakodnevno koristenje...da dodam, veliki dio vremena je bio na 3G internetu umjesto wi-fi mrezi. Cisto da dodam, jutros oko pola 6 sam ga skinuo sa punjaca i cijelo vrijeme (4 sata) je iskljucen i wifi i mobilni internet i baterija je i dalje na 100 procenata. ;)

@Neki_to_vole_vruce
Nemam pojma o kakvom defektu pricas. Jedino je moja greska sto je nisam skoro nikako pustao ispod 30 posto (sto i nije bas preporucljivo) pa sam naprecac zakljucio da ima oko 3 sata rada ekrana, a u stvari ima daleko vise (sto se i da primijetiti po slikama gore). Nemam pojma takodje i zasto mislis da bi na fabrickom softveru trosila daleko vise, programi koji stoje u pozadini tj. ne rade nista nemaju sta ni trositi. I ne vidim potrebu zasto bi neko htio fabricki softver kada je ovaj android noviji, daleko brzi, bolji, optimizovaniji, fluidniji, ima vise opcija, baterija je bolja, nema nikakvih bagova itd, itd... Ako neko zeli fabricki softver mogu mu vratiti (da tel bude kao da je iz fabrike), nije problem nikakav, 5 minuta posla.

P.S. Uskoro ce biti dostupan i android 8 (oreo) za ovaj tel.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 27 Dec 2017, 10:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4195
Lokacija: Little Rock, Arkansas
Milan je napisao:
@Neki_to_vole_vruce
Nemam pojma takodje i zasto mislis da bi na fabrickom softveru trosila daleko vise, programi koji stoje u pozadini tj. ne rade nista nemaju sta ni trositi. I ne vidim potrebu zasto bi neko htio fabricki softver kada je ovaj android noviji, daleko brzi, bolji, optimizovaniji, fluidniji, ima vise opcija, baterija je bolja, nema nikakvih bagova itd, itd...
Čovjek standardno lupa o stvarima u koje se ne razumije. A kad nije po njegovom onda podivlja i počne se svađati (kao što će i sada biti :D).

_________________
Sent from my Haswell i5-4460 desktop computer using Chrome, or maybe from my Google Pixel 7 using Opera.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 27 Dec 2017, 12:41 
Citiraj:
Cisto da dodam, jutros oko pola 6 sam ga skinuo sa punjaca i cijelo vrijeme (4 sata) je iskljucen i wifi i mobilni internet i baterija je i dalje na 100 procenata. ;)

Nakon tek 6 sati palo na 99 posto, da dodam da sam ukljucivao par puta mrezu da provjerim poruke na viberu i messengeru...

Slika


Citiraj:
Baterija juce je krepala nekih 5-10 minuta nakon sto sam uradio screenshot na 2 posto baterije. Vrijeme ekrana je iznosilo 4:28 ako se dobro sjecam

Ipak na 1 posto, baterija je riknula u narednih 5 m in nakon sto sam uhvatio SS.

Slika

Slika


Rider on the storm je napisao:
Čovjek standardno lupa o stvarima u koje se ne razumije. A kad nije po njegovom onda podivlja i počne se svađati (kao što će i sada biti :D).


Slike tj screenshot-ovi su ovdje tako da...ko se iole malo razumije u telefone zna sta je i kako je... :)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 27 Dec 2017, 13:08 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Taj telefon je odličan, ja sam imao G3 prodao ga prošle godine, moja preporuka. Kakav stok android koga to zanima, gomila gluposti koje niko ne koristi.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 27 Dec 2017, 17:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Rider on the storm je napisao:
Milan je napisao:
@Neki_to_vole_vruce
Nemam pojma takodje i zasto mislis da bi na fabrickom softveru trosila daleko vise, programi koji stoje u pozadini tj. ne rade nista nemaju sta ni trositi. I ne vidim potrebu zasto bi neko htio fabricki softver kada je ovaj android noviji, daleko brzi, bolji, optimizovaniji, fluidniji, ima vise opcija, baterija je bolja, nema nikakvih bagova itd, itd...
Čovjek standardno lupa o stvarima u koje se ne razumije. A kad nije po njegovom onda podivlja i počne se svađati (kao što će i sada biti :D).
Jadnice na ignore si kod mene.... Ima li sta da ti znas sem napadanja na ljude u saobracaju?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 27 Dec 2017, 18:00 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39396
Lokacija: Месечева икра
Čudan neki ignor kad vidi tvoje postove.

Послато са Lenovo K33a48 уз помоћ Тапатока

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 30 Dec 2017, 08:55 
Novogodisnja akcija, vazi do Bozica. :D

Dakle, 200 BAM-ova, cijena je fiksna i nize zaista ne mogu od toga. Znam da ih ima kupiti i za 160-170 km, ali u kakvom stanju i sa kakvom baterijom. :)

Pik link:

https://www.olx.ba/artikal/28022831/lg- ... ja-200-km/


Citiraj:
Taj telefon je odličan, ja sam imao G3 prodao ga prošle godine, moja preporuka. Kakav stok android koga to zanima, gomila gluposti koje niko ne koristi.


Hvala. Rodjak mi ima vec ihahaj godina G3, telefon radi perfektno od prvog dana.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 08 Jan 2018, 12:17 
Refresh.

PS posto sam vec narucio tel ovaj ce biti dosta povoljan uskoro pa ako znate nekoga da ganja dobar polovan tel...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 11 Jan 2018, 12:01 
Ok, 180 za forumase trenutno.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 18 Jan 2018, 13:25 
Evo par slika, za forumase i dalje vazi 180 km.

Slika

Slika

Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: LG G2
PostPoslato: 20 Jan 2018, 17:01 
Brat ga uze na kraju. :D

Moze lock. :)


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 20 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 35 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs