banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 20:17 Danas je 23 Jun 2026, 20:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 12 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Prodajem: HTC Evo 3D
PostPoslato: 03 Feb 2014, 15:02 
Prodaje se HTC Evo 3D! Na njemu preinstalisan cyanogenmod 10.1 Android 4.4 KitKat.

Procesor dual core 1.2 Ghz (overclockovan na 1.5 trenutno), 1 Gb rama, 4.3 inca ekran, rezolucija 540x960 (256 PPI), 16 miliona boja.


Stavicu slike cim uslikam...
Sve info na pp...

http://www.pik.ba/artikal/10930125/htc-evo-3d/


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2014, 15:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5388
Lokacija: Gradiška
mala opaska, ako je Android 4.4 KitKat onda bi trebao biti cyanogenmod 11
Inače solidan telefon, koristio sam ga godinu dana...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2014, 15:21 
Da, moja greska, CM 11 je u pitanju...

Telefon je kupljen takodje od kolege forumasa, moja djevojka ga je najvise koristila, a sada je kupila sebi motorolu G i zato se ovaj prodaje, nikada nije bilo nikakvih problema sa telefonom, odlicno je sluzio cijelo vrijeme, jedino je baterija malo slabija nego na pocetku...

Da napomenem da je cijelo vrijeme na njemu bila silikonska zastita... :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2014, 15:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Jel rijesen problem oko kopcanja na komp?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2014, 15:25 
To je totalno drugi telefon bio kojeg sam se jedva rijesio.

Ovaj nikada nije imao nikakve probleme. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2014, 15:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Ok!Kolega mi se nesto bio zapalio za taj tel pa ako sta odluci cucemo se!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2014, 15:30 
Nikakav problem, kada god bude htjeo mozemo se naci pa da pogleda telefon.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Feb 2014, 13:32 
Refresh!

Usput, ubacio sam par slika na pik...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 22:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
Kolko je za raju sa foruma ... ? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Feb 2014, 23:43 
240


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Feb 2014, 19:57 
Refresh...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Feb 2014, 08:28 
240 km...


Vrh
  
 
 [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs