banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 04:53 Danas je 23 Jun 2026, 04:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P: NIKE hlace
PostPoslato: 15 Feb 2014, 14:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Na prodaju NIKE hlace kupljene u NIKE Store u Gospodskoj ulici prosle zime. Placene 120KM na snizenju. Velicina XXL ili 60 tj. za osobe izmedju 190 do 200cm visine. Struk moze da se podesava posto hlace posjeduju kao neki usiveni kais koji se veze unutra. Nogavice su posiroke tako da odaju utisak baggy stila hlaca. Dva djepa na straznjici, dva na kukovima i dupli djepovi s strane.Jedan na rajfeslus i drugi na dugme. Ima i djep za mobilni telefon. Posebna ojacanja na koljenima i izmedju nogu. Hlace su u odlicnom stanju, kupio sam ih da imam nesto da obucem dok sam na skijanju tako da su nosene prosle godine nekih deset puta.

CENA 30KM



Slika

Slika

Slika

Slika

Slika


Na slikama su hlace sveze oprane pa nisam stigao da ih opeglam.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: NIKE hlace
PostPoslato: 27 Maj 2014, 12:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Moze lock. Donirane crvenom krstu


Vrh
  
 
 [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs