banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 22:39 Danas je 23 Jun 2026, 22:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 5 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jan 2014, 23:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2006, 23:50
Postovi: 1096
Lokacija: Last Train Home
Prodajem komponente za stare računare, sve je 100% ispravno:
- CPU Intel Celeron 1100 MHz Tualatin (1100A/256/100) Socket 370 / PGA370, sa kulerom - 10 KM
- Hard disk 40 GB Maxtor DiamondMax Plus 8 ATA 133 - 15 KM
- Grafička kartica Elsa TNT2 Vanta 16 MB AGP - 10 KM
- SDRAM PC133 256 MB (Samsung) - 10 KM
- SDRAM PC133 128 MB (Infineon) - 7 KM
- SDRAM PC133 128 MB (MSM) - 7 KM
- SDRAM PC133 64 MB (Transcend), 2 komada - 5 KM/komad
- SDRAM PC100 64 MB - 4 KM
- PCI mrežna kartica 10/100, 2 komada - 7 KM/komad
- CD ROM Compaq (Liteon) IDE - 7 KM
- Floppy 3,5" - 5 KM
- ATX napajanje 300W - 10 KM

Ili sve ovo zajedno za 50 KM.

Moguće su i razne zamjene, ponudite ako imate nešto zanimljivo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Jan 2014, 19:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
Moja prva graficka.... TNT2 Vanta 16 MB :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Jan 2014, 21:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2005, 19:12
Postovi: 1454
ferdinand je napisao:
Moja prva graficka.... TNT2 Vanta 16 MB :)


Vanta Kanta, bez uvrede, ali tako su je zvali :D

_________________
Everyone in the world was programmed by the place they were born, hemmed in by their beliefs, but you had to at least try to grow your own brain.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2014, 00:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2006, 23:50
Postovi: 1096
Lokacija: Last Train Home
I dalje aktuelno.
Cijene po dogovoru.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Feb 2014, 17:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Okt 2006, 17:20
Postovi: 5218
Lokacija: u senci svog omiljenog drveta
WeeBoo je napisao:
ferdinand je napisao:
Moja prva graficka.... TNT2 Vanta 16 MB :)


Vanta Kanta, bez uvrede, ali tako su je zvali :D


Imaj u vidu da je to bilo 2001. god :)


Vrh
  
 
 [ 5 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs