banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 23:22 Danas je 24 Jun 2026, 23:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Sep 2013, 13:24 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6940
Evo jedna prijevremna informacija na forumu...jos nisam stavio na pik.ba...uglavnom izdaje se soba sa izlazom na balkon u najljepsoj zgradi u boriku..sama raskrsnica kod kampusa,preko puta CASA LOCA ,MOMBASA (vojna crvena zgrada) ...lokacija je fenomenalna tako da necu puno pricati....e sad...stan je ovo ljeto dijelomocno renoviran(uradjeni parketi,kupatilo,wc,kuhinja) ... soba je cc13 m2+ balkon ..stan je 75m2 (2 spavace sobe,dnevni biravak,kuh8nja i trpezarija,kupatilo ,wc) ...u stanu zivi gazdarica ,skroz cool zena koja je prosle godine otisla u penziju(profesor matematike) i 2 engleska buldoga(najbolji psi u svemiru) :)

Cijena sa svim rezijama (wifi,struja,voda,grijanje) ...200km

Uz neki duzi period stanovanja...moze se to i korigovati

Ako nekome treba..javiti se preko pp (na pik cu oksciti sutra)


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Sep 2013, 16:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6940
http://www.pik.ba/artikal/8671186/soba- ... -lokacija/

Evo slika ove sobe


Vrh
  
 
 [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 25 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs