banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 21:32 Danas je 23 Jun 2026, 21:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Jun 2013, 12:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
Kao sto naslov kaze, ako neko ima da prodaje doticni mobilni s mtel-a nek se javi. Uz napomenu, treba mi kao poklon, pa mora biti nov. Dakle, ne "upaljen samo da se proba... dan -dva, ali je kao nov".


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 12:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2008, 15:44
Postovi: 158
sta nudis za njega? :) mislim da je meni istekao ugovor pa mozemo otici zajedno u mtel da ga podignemo


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 12:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Teško da možete, uglavnom ih nema nikad.

Dejane, zašto mora biti sa Mtela?

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 14:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jan 2004, 10:56
Postovi: 185
Lokacija: Banjaluka
sava999

Ja mislio pare, ali ako inzistiras u poštovanju lokalnih običaja trgovine... naći ću ja već neku nepotrebnu glupost po kući i ponuditi u kompenzaciju :-)
A ozbiljno, provjeri jel ima gdje u mtel-u i imaš kupca. Za cijenu dogovorit ćemo se već. Samo zaboravio napomenuti mora biti crni... kao što rekoh, poklon, pa moram poštovati želje.



E.

Kako razmišljam, to mi je najsigurnije za garanciju. Ako nešto bude, da ne moram preko telefona juriti onog od kog kupim. Osim toga, hoću stvarno novi mobilni, ne skinut s neke mreže i otključan.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Jun 2013, 17:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Jun 2008, 15:44
Postovi: 158
Oticu ja u ponedeljak, najvjerovatnije, do njih, posto sutra nemam vremena pa cu ti javiti ovde.


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jun 2013, 14:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Treba voditi racuna i o tom da su mtel telefoni zakljucani na mtel mrezu

_________________
*/

?>


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs