banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 22:39 Danas je 23 Jun 2026, 22:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2013, 12:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Okt 2011, 11:57
Postovi: 44
IZNAJMLJUJEM PLAYSTATION 3 BANJA LUKA.

SINISA 065/754 374

24h 15KM
48h 25KM
3 dana 35
5 dana 50km

Najnovije igre

Last Of Us ,
PES 13
NBA 13
Black Ops 2
FIFA 13
TOP SPIN 4
God Of War 4
Metal Gear Rising...

igre po vasem izboru, preko 100igara


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jun 2013, 15:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1749
Dolazi li LCD uz njega, ili sta imamo kuci to nam je?

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jun 2013, 20:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Vjerovatno samo PS3? Obicno svi tako rade, ne vjerujem da iko daje tv i to?


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Jun 2013, 14:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1749
Ja kad sam iznajmljivao svi su davali svoje LCDove, doduse 25km je bio dan...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Jun 2013, 08:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Okt 2011, 11:57
Postovi: 44
Bahamut je napisao:
Ja kad sam iznajmljivao svi su davali svoje LCDove, doduse 25km je bio dan...


Da ide samo konzola sa 2 dzojstika i svim potrebnim kablovima :) bez LCD


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Jun 2013, 11:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Okt 2011, 11:57
Postovi: 44
IZNAJMLJUJEM PLAYSTATION 3 BANJA LUKA.

SINISA 065/754 374

24h 15KM
48h 25KM
3 dana 35
5 dana 50km

Najnovije igre

Last Of Us ,
PES 13
NBA 13
Black Ops 2
FIFA 13
TOP SPIN 4
God Of War 4
Metal Gear Rising...

igre po vasem izboru, preko 100igara


PRODAJA SVIH IGARA I KONZOLA
http://www.pik.ba/profil/SicoZv/


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jul 2013, 08:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Da li je moguće nekako dobiti 4 džojstika?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Jul 2013, 13:12 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Okt 2011, 11:57
Postovi: 44
bIce 4 dzojstika od sledece sedmice


Vrh
  
 
 [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs