banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 11:57 Danas je 25 Jun 2026, 11:57

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Izdajem sprat na moru
PostPoslato: 17 Jun 2013, 02:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 25 Nov 2010, 18:07
Postovi: 58
Izdajem sprat kuce na moru 70 kvadrata 3 sobe kuhinja i kupatilo parking u Bijeloj kod Herceg Novog. Kuca je 50 metara od mora. Cijena 40 evra dnevno.

_________________
Psiholog

Sastav na temu

Pismeni sastav

Lecenje vena


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jun 2013, 12:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Klima,tv,wireles?
Ako ima primamljivo zvuci!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jun 2013, 13:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1353
I samo da nije ono 50 m a kad dodjes 500 m


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jun 2013, 16:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Dec 2012, 01:06
Postovi: 4979
Gamer je napisao:
I samo da nije ono 50 m a kad dodjes 500 m


Ehh,,,pa ne moze svet to i jos da ti more zapljuskuje tabane dok sjedis na balkonu za 50 evrica.

A mozda je 50m visinski.... :D

_________________
Jer prijatelje stječemo
ne dobro od njih primajući,
nego dobro im čineći.
Iz govora Perikla poginulim vojnicima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jun 2013, 17:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Kad otvaraš ovakav oglas logično je da pored kontakt telefona postaviš i slike, ako misliš da ti se neko javi i eventualno izvrši rezervaciju.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jun 2013, 18:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 28 Dec 2012, 11:11
Postovi: 203
Talija je napisao:
Kad otvaraš ovakav oglas logično je da pored kontakt telefona postaviš i slike, ako misliš da ti se neko javi i eventualno izvrši rezervaciju.


Da ima sta uslikati, sigurno bi uslikao :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Jun 2013, 20:36 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Prvo....Pogledajte njegove ostale postove pa ćete vidjeti da vas loži....
Drugo....banovan je, ne nadajte se odgovoru....

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 19:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2003, 14:00
Postovi: 1042
Lokacija: Selo
_зока je napisao:
Prvo....Pogledajte njegove ostale postove pa ćete vidjeti da vas loži....
Drugo....banovan je, ne nadajte se odgovoru....


ja mu jos inbox ostavio.. :D

_________________
Liberate Tutamet Ex Inferis
http://www.youtube.com/watch?v=HQjsYL3-pDU


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2013, 20:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
_зока je napisao:
...banovan je...

Znaci lock.

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
 [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs