banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 20:36 Danas je 24 Jun 2026, 20:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: K:MP3 player
PostPoslato: 17 Apr 2013, 22:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Avg 2011, 21:10
Postovi: 396
Kao sto naslov kaze kupujem mp3 player, sto se tice kapaciteta 1GB je i vise nego dovoljno, potrebno je da player posjeduje i display (samo da se mogu vidjeti najosnovniji podaci tj ime pjesme i izvodjac), takodje mi je veoma bitno da player ima punjivu bateriju i da se moze puniti putem zidne uticnice (namjenjen je osobi koja trenutno nema pristup racunaru tako da punjenje preko usb porta otpada). Ponude u pp.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 18 Apr 2013, 05:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5347
Lokacija: HEAVEN
LesPaul je napisao:
Kao sto naslov kaze kupujem mp3 player, sto se tice kapaciteta 1GB je i vise nego dovoljno, potrebno je da player posjeduje i display (samo da se mogu vidjeti najosnovniji podaci tj ime pjesme i izvodjac), takodje mi je veoma bitno da player ima punjivu bateriju i da se moze puniti putem zidne uticnice (namjenjen je osobi koja trenutno nema pristup racunaru tako da punjenje preko usb porta otpada). Ponude u pp.


Slika

Ovako ti se pune svi... To je punjenje preko USB porta, samo imas ovaj gore utikac u struju... Tako da mozes uzeti bilo koji.. A ovaj utikac je 10ak KM mozda...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 18 Apr 2013, 09:28 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Ne pune se svi tako....Ja imam SansaClip 1GB i on neće da se puni ako na računaru nešam WMP10 i naviše :wink:

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 18 Apr 2013, 14:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Avg 2011, 21:10
Postovi: 396
Archangel je napisao:
LesPaul je napisao:
Kao sto naslov kaze kupujem mp3 player, sto se tice kapaciteta 1GB je i vise nego dovoljno, potrebno je da player posjeduje i display (samo da se mogu vidjeti najosnovniji podaci tj ime pjesme i izvodjac), takodje mi je veoma bitno da player ima punjivu bateriju i da se moze puniti putem zidne uticnice (namjenjen je osobi koja trenutno nema pristup racunaru tako da punjenje preko usb porta otpada). Ponude u pp.


Slika

Ovako ti se pune svi... To je punjenje preko USB porta, samo imas ovaj gore utikac u struju... Tako da mozes uzeti bilo koji.. A ovaj utikac je 10ak KM mozda...


Vecina (ako ne i svi) dolazi sa usb kablom koji sluzi za punjenje kao i prebacivanje sa racunara na player. Imam slican punjac pa sam razmisljao da li bi bilo moguce puniti ga putem takvog punjaca (ako se ne varam na ovom mom je izlaz 5V 500mA), da li je neko vec probao tako?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 18 Apr 2013, 15:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
_зока je napisao:
Ne pune se svi tako....Ja imam SansaClip 1GB i on neće da se puni ako na računaru nešam WMP10 i naviše :wink:

Moj puni tako bez ikakvih problema...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 18 Apr 2013, 16:23 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Isti plejer? Ovaj moj neće pa neće....Jednom mi je Pele_Mali nešto objašnjavao oko toga, da trebam nešto "prebaciti" u podešavanjima al' sam ja to zaboravio :oops:

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 18 Apr 2013, 16:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Settings > USB Mode, izaberi MSC (Mass Storage Class) i player će se ponašati kao USB stick. Trenutno je u MTP (Media Transfer Protocol) modu, pa se tako ponaša...

_________________
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 18 Apr 2013, 16:34 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Fala! Živio, ševio, sve oduševio.... :)

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 21 Apr 2013, 12:41 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jun 2009, 00:35
Postovi: 88
Uzeo neki dan na ebayu sansa clip zip.Player ubija svaka preporuka. Samo su me odrali za carinu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: K:MP3 player
PostPoslato: 25 Apr 2013, 19:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Avg 2011, 21:10
Postovi: 396
Moze lock.


Vrh
  
 
 [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs