banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 02:09 Danas je 25 Jun 2026, 02:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P : HTC One S
PostPoslato: 18 Jan 2013, 16:43 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 926
Lokacija: Nova Topola/Konstanz
Sve piše, hitno 400KM


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P : HTC One S
PostPoslato: 18 Jan 2013, 16:55 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 926
Lokacija: Nova Topola/Konstanz
350 još pola sata


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P : HTC One S
PostPoslato: 18 Jan 2013, 17:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6940
Dzaba


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P : HTC One S
PostPoslato: 18 Jan 2013, 17:58 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 926
Lokacija: Nova Topola/Konstanz
Džaba i otišao. Prodano za 330.
Može lock.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P : HTC One S
PostPoslato: 18 Jan 2013, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6940
Sta je reci da je tako jeftino...jel telefon bio uredan(ispravan,neostecen)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P : HTC One S
PostPoslato: 18 Jan 2013, 18:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 926
Lokacija: Nova Topola/Konstanz
4 mjeseca korišten,otključan na sve mreže.
Račun na kojem se vidi da je plaćen 540e u Njemačkoj.
Dobio ga a imam nekih drugih izdataka,a telefona preko glave (Xperiu S koristim).


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs