banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 09:11 Danas je 26 Jun 2026, 09:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Sep 2012, 22:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Trebaju mi za dijelove za igranje sa visokim naponom...
Pa ako neko ima u kuci nekog smeca :)

_________________
*/

?>


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 00:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Zabavna igra, samo nemoj škrtariti na izolaciji. :)
Jedno vrijeme sam se i ja igrao pa odustao i prešao na niski napon nakon što sam par puta zaigrao u strujnom kolu. :lol:

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 11:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Ma joj...fasovao sam i 30kV iz flybacka i 5kV iz bobine i 220V i mreze, ali sam se opasno navukao na HV, tako da sad nema nazad :)
Imam u planu opasan tesla coil, najpotrebniji su mi trafoi iz mikrotalasnih trenutno :)

_________________
*/

?>


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 11:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 24012
Znači da očekujemo kuglaste munje uskoro :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 14:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
imam tv, kako se mozemo dogovoriti :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 15:59 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Mora li biti neispravno? Imam ja tri četiri stara crt televizora, samo mi skupljaju prašinu na tavanu...

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 18:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Saljite cijene na pm, nisam ocekivao ovoliko ponuda :)
@daniell ne bih se bunio protiv kuglastih munja :D

_________________
*/

?>


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 18:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Krade komšiji struju pa se bahati, izbacuje osigurače i to...

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 18:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Kad skupim 4 MOT-a (microwave oven transformer), ima da izbacim trafo stanicu iz pogona :D

_________________
*/

?>


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Sep 2012, 18:49 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
r3d je napisao:
Ma joj...fasovao sam i 30kV iz flybacka i 5kV iz bobine i 220V i mreze, ali sam se opasno navukao na HV, tako da sad nema nazad :)
Imam u planu opasan tesla coil, najpotrebniji su mi trafoi iz mikrotalasnih trenutno :)

Ne moraš mi pričati, znam taj osjećaj. :D
Kažu da smo ludi, ali jednostavno to je nešto jače od nas. :)

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Okt 2012, 11:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2005, 19:12
Postovi: 1454
Jel' ti ovo ozbiljno otkupljuješ? :)
Imam ja neki stari Samsungov TV, daću ti ga džabe samo nosi. :)

_________________
Everyone in the world was programmed by the place they were born, hemmed in by their beliefs, but you had to at least try to grow your own brain.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Okt 2012, 12:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
Pa dobro, primam na poklon :D PP

_________________
*/

?>


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Okt 2012, 15:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Imam ja crt monitor i jedan toshibin tv. Tv je neispravan, a monitor koliko znam radi. Nisam ga koristila 6 god, al radio je tad :D A nemam ga na šta priključiti da provjerim..
Interested? :D

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
  
 
 [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 19 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs