banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 15:29 Danas je 26 Jun 2026, 15:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 11 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: K: Modem FAX interni
PostPoslato: 13 Jun 2012, 22:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
1. da mu radi ring tj da se zna javiti na poziv
2. da ima drivere za win 7 ili server 2008


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jun 2012, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
dajte ljudi nije moguce da niko nema :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jun 2012, 13:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2009, 13:55
Postovi: 595
imam ja punu kesu modema, ali je pitanje da li ijedan radi na win 7? pretpostavljam da ti 32-bitni sistem?


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jun 2012, 17:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
nije 64 bitni je .. al ako ima driver onda ne zna odgovorit na fax i tako u krug ... ako znas da neki moze pomozi :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jun 2012, 19:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2009, 13:55
Postovi: 595
64-bitni sistem i interni modem = havarija :).
imao sam neke US Robotics, oni su radili na Win 7 32bit, moguce da imam jos koji... a za 64-bitni Win tesko da ces igdje naci interni modem - opcije su ti eksterni modem ili USB modem, mada obe opcije kostaju...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Jun 2012, 19:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
ali zesca ... znam ali nije ni externi problem ni cijena nije problem .. mada bi volio da sve zavrsim u kucistu ... ali da radi .. prosnjufaj kod sebe ako ima pomogao bi pozdrav
ovo bi mu bio HCL
http://www.windowsservercatalog.com/results.aspx?&chtext=&cstext=&csttext=&chbtext=&bCatID=1459&cpID=0&avc=10&ava=0&avq=0&OR=1&PGS=25&ready=0


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2012, 07:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 27 Apr 2012, 20:40
Postovi: 84
borke je napisao:
onda ne zna odgovorit na fax

Jesi li probao sa AT komandama (opet pitanje je da li modem ima uputstvo, ali eto, ako te pitam mozda dam ideju koja je potrebna)?


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2012, 08:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
imam ja fax modem ali je na ISA slotu i nisam ga testirao za win

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jun 2012, 09:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
... ma necvrkao mi ja at komane .. davno je to bilo :) .... ovaj ISA narocito :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jun 2012, 15:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2009, 13:55
Postovi: 595
Nista druze za sada... Ako uspijem neato iskopati javim ti. Poz


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Jun 2012, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
rijesio nocas kucajuci raznorazne AT komande :) tako da molim lock...


Vrh
  
 
 [ 11 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs