banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 19:19 Danas je 27 Jun 2026, 19:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Maj 2012, 20:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Apr 2010, 11:48
Postovi: 29
Prodajem iPhone 4 32 GB simfree, nov nekoristen (dobro samo sam ga upalio da vidim verziju software da znam da li moze jailbreak :) ) sa originalnim pakovanjem ..neotpakovane slusalice kablovi itd..
Verzija na njemu je 5.1.0 znaci moze se uraditi untethered jailbreak

Cena 770 KM

Pitanja ovde i na pp


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Apr 2010, 11:48
Postovi: 29
Ne vidim opciju edita.. Pogresio sam cenu :/

770KM je


Mod: promjenjena je cijena


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
hahaha 670 i mene trznulo :)

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Ic3maN je napisao:
dobro samo sam ga upalio da vidim verziju software da znam da li moze jailbreak
Ovo ne razumijem... zašto si to gledao jer ako je sim free, ne mora se otključavati, a svaki se može i jailbreak-ovati... :-?

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 13:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Jun 2008, 13:01
Postovi: 388
Vidi se da se ne razumes:). Sim free nema veze sa jailbreakom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Apr 2010, 11:48
Postovi: 29
3 vrste jailbreak-a.. Tethered SemiTethered Untethered.. Imam iphone 2 godine... Ljude zanima takva informacija.. Ja licno ne bih kupio telefon na 5.1.1 nego bih trazio telefon na nizoj verziji.. da bih mogao jailbreak ko covek :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 14:21 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 04 Sep 2009, 10:51
Postovi: 996
Kad smo vec kod JB za 5.1.1, odavno je gotov, vjerovatno ce se sutra pustiti u promet...:)
http://modmyi.com/content/7785-absinthe ... age+All%29
Sorry za off.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 17:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
Kasparrow je napisao:
Vidi se da se ne razumes:). Sim free nema veze sa jailbreakom.
Ma znam da nema veze, zato kažem da se valjda svi mogu jailbreakovati, mislim sve verzije iOS-a...
goranagf je napisao:
Kad smo vec kod JB za 5.1.1, odavno je gotov, vjerovatno ce se sutra pustiti u promet...:)
http://modmyi.com/content/7785-absinthe ... age+All%29
Sorry za off.
Ali evo vidim da nisam u pravu, tek će sada pustiti untethered JB za 5.1.1, ja mislio da to već postoji.

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2012, 22:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Apr 2010, 11:48
Postovi: 29
Moze Lock


Vrh
  
 
 [ 9 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs