banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 17:25 Danas je 27 Jun 2026, 17:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 17 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2012, 15:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
Plac se nalazi u "Veliko Blaško" prije Slatine.. Tačnije Iz Banjaluke do vikendice se stigne za cirka 15 min..

Što se tiče placa površina je 998 km2 ili računajte 1 dunum..

Plac je ogradjen betonskim stubovima i žicom, na strani do komšije je i posadjeno 65 čempresa.

Plac posjeduje 2 ulaza tj. dvije kapije..

Na placu se nalazi Stambeni kontejner , sa strujom i ugrdjenim utičnicama i osvjetljenjem..

Što se tiče priključka za vodu on postoji..

Ispred kontejnera je popločano i postavljen betonski roštilj...

Uz plac ili vikendicu idu još neke stvari kao frižider,stolice,sto,suncobran,ležaljke...

Plac posjeduje i voćke(šljiva,trešnja,orah,višnja,kruška) kao i jabuku od koje imam fenomenalnu rakiju...

Takodje uz plac ide i tenda, nova.. Korištena svega par puta..

Vikendicu prodajem (8000eur) ili mjenjam za automobil...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2012, 22:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
Kontakt?

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2012, 11:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
imaš pp


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2012, 23:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
daj lokaciju sa google maps-a da bacimo pogled....


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 00:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2006, 11:53
Postovi: 293
Moze li kontakt?

_________________
It's too late when you see a flash!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 10:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
mangia je napisao:
daj lokaciju sa google maps-a da bacimo pogled....


Buraz nema šta možeš dođi sa 3 strane...

1. iz šušnjara(kroz priječane)
2. Iz slatine
3. ili lagano auto-putem, Banana most, skreneš desno, pokupiš meso u šiku :D :P ideš desno, kad dodješ do bambusa(pumpe) odma desno i gore do vikendice, 35-45 sek :)

Evo link:

http://g.co/maps/wqcgs


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 10:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
Druid je napisao:
Moze li kontakt?


Imaš pp ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2584
Lokacija: Banja Luka
Zoka, nemoj kvariti čovjeku oglas bezze ako ne poznaješ kraj. Lokacija jeste poslije Slatine, ali ako ideš iz BL preko Krčmarica, kroz Slatinu pa se spustiš u Blaško. Ali isto tako možeš ići preko Priječana pa na Šušnjare ili kroz Trn pa na šušnjarski most pa opet kroz Šušnjare do te lokacije i onda dođeš na put koji ide iz Blaška PREMA Slatini. A najjednostavnije je nekom iz BL to objasniti tako što će ići nazovi autoputem, izaći u Klašnicama preći preko mosta "Pobjede" (majko moja, al' nebitno sad) nakon par stotina metara skrenuti desno i ići prema "čuvenom" :-) "Bambusu" i doći do placa koji je na putu PREMA Slatini PRIJE Slatine.

E sad što ovih 15 minuta može biti realno tek kad prođeš "Voćar promet", odnosno posljednji semafor, plus da imaš bijesno auto to je sad već drugi par opanaka... :lol: Šala mala, ali 15 minuta može biti samo ako kreneš recimo iz Budžaka.

_________________
dejo the best - professional


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 15:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
dtb_pro je napisao:
Zoka, nemoj kvariti čovjeku oglas bezze ako ne poznaješ kraj. Lokacija jeste poslije Slatine, ali ako ideš iz BL preko Krčmarica, kroz Slatinu pa se spustiš u Blaško. Ali isto tako možeš ići preko Priječana pa na Šušnjare ili kroz Trn pa na šušnjarski most pa opet kroz Šušnjare do te lokacije i onda dođeš na put koji ide iz Blaška PREMA Slatini. A najjednostavnije je nekom iz BL to objasniti tako što će ići nazovi autoputem, izaći u Klašnicama preći preko mosta "Pobjede" (majko moja, al' nebitno sad) nakon par stotina metara skrenuti desno i ići prema "čuvenom" :-) "Bambusu" i doći do placa koji je na putu PREMA Slatini PRIJE Slatine.

E sad što ovih 15 minuta može biti realno tek kad prođeš "Voćar promet", odnosno posljednji semafor, plus da imaš bijesno auto to je sad već drugi par opanaka... :lol: Šala mala, ali 15 minuta može biti samo ako kreneš recimo iz Budžaka.

]

Čovijek objasnio... !!

A može se stići, kad nema gužve u gradu i kad ne stojiš na svakom semaforu ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 16:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Tolika prica a niko nije primjetio da pise "998km2" :)

nego, mislim da je 250m2 sasvim dovoljno za vikendicu, tako da nas 4, svaki po 2.000 eura i em imamo vikendicu em budemo komsije :)

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 16:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
Frenki je napisao:
Tolika prica a niko nije primjetio da pise "998km2" :)

nego, mislim da je 250m2 sasvim dovoljno za vikendicu, tako da nas 4, svaki po 2.000 eura i em imamo vikendicu em budemo komsije :)


Dešava se :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 23:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Nov 2010, 22:12
Postovi: 1221
ok je plac i sva prica ... isao sam ja gledati ... meni je malo plac bio mali posto bi sadio neke stabljike i svasta nesto al je ok kome treba mir i nije daleko ... znaci od klasnica tek koja minuta i zavuceno je i sve je ok .... sretno sa prodajom


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 23:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
borke je napisao:
ok je plac i sva prica ... isao sam ja gledati ... meni je malo plac bio mali posto bi sadio neke stabljike i svasta nesto al je ok kome treba mir i nije daleko ... znaci od klasnica tek koja minuta i zavuceno je i sve je ok .... sretno sa prodajom


Hvala drug, nema problema..


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2012, 23:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Moze koja slicica za nas koji nismo u BL ali nas interesuje plac?

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2012, 13:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
ajkula je napisao:
Moze koja slicica za nas koji nismo u BL ali nas interesuje plac?


Biće uskoro... ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2012, 10:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 03 Sep 2003, 19:51
Postovi: 54
Lokacija: Banja Luka
Pozdrav - jel oglas jos aktualan - tj. jel se jos prodaje?

Ako se prodaje mozes li mi na pp poslati slike ako imas ili neki kontakt ili na bokac at blic net


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Jul 2012, 14:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jun 2011, 23:46
Postovi: 344
bokacbl je napisao:
Pozdrav - jel oglas jos aktualan - tj. jel se jos prodaje?

Ako se prodaje mozes li mi na pp poslati slike ako imas ili neki kontakt ili na bokac at blic net


Imaš pp.


Vrh
  
 
 [ 17 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Neticle [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs