banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 22:14 Danas je 26 Jun 2026, 22:14

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Nov 2011, 20:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Da li neko ima neki polovan a ispravan ruter? :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 20:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Polovan teško da nađeš za manje od 30 maraka, a nov je oko 35-40 maraka. Završava posao kad je u pitanju kuća/stan.

Evo ovdje 38.5 KM, 12 mjesec garancija.
http://nsc.ba/shop/index.php?route=prod ... duct_id=50

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Nov 2011, 23:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Hvala na odgovoru,znam da je mala razlika izmedju novog i polovnog,ali mislio sam ako neko ima a da mu je visak... to bi bila druga prica :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 00:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Isti moj ruter,poslje sam pozalio sto nisam kupio za 10km skuplji sa zamjenljivom antenom ...tj na kraju oznake ovog rutera dodaj slovo D(detachable)

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
U cemu je razlika?


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 15:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2005, 19:08
Postovi: 1936
Lokacija: ciudad de BL
Ja sam imao problema sa vezom dok sam na laptopu iako je od rutera sa stolonog racunara udaljen samo koji metar,neko od ukucana prodje meni na laptopu pukne veza ,il` iznenada samo...Ne znam sta je problem mozda i armirani beton:),uglavnom ovo sam juce kupio za 25km i postavicu na laptop mislim da mi je to i bolja mnogo varijanta imacu vecu i bolju pokrivenost i brzu vezu u tome je bit.
http://images01.olx.com.pk/ui/8/12/56/1 ... 632277.jpg

_________________
-Liam, someone on the phone for you... -Oh fucks sake... Tryin to write this fucking tune, man.


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Nov 2011, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Nov 2010, 15:27
Postovi: 1377
Lokacija: Banjaluka
Ok, sad imam par informacija o kojima vrijedi razmisliti. :)


Vrh
  
 
 [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs