banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 04:22 Danas je 23 Jun 2026, 04:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Okt 2011, 18:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 616
Lokacija: BL-BG
Dakle, kupujem sledece brojeve CKM magazina (srpsko izdanje):

1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 19, 39, 41, 43, 51, 58, 59, 60, 61, 62, 70, 80, 90, 96, 97

24 broja dakle, dao bih 100 km za njih u kompletu. Naravno, moze i na komad, 4 km po broju.

Prednost BL, ali moze i RS, dogovorili bismo se. Informacije na PP.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Okt 2011, 23:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Apr 2010, 08:42
Postovi: 5723
Lokacija: Paprikovac
Imam ja mali milion CKM-ova iz Crne Gore i Srbije...to su ti?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Okt 2011, 08:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 616
Lokacija: BL-BG
Jesu :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Okt 2011, 20:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
imam i ja nesto prvih brojeva, poklonicu ti ako ne nadjes sve.

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Okt 2011, 21:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 616
Lokacija: BL-BG
dtkbl je napisao:
imam i ja nesto prvih brojeva, poklonicu ti ako ne nadjes sve.

Zahvaljujem :)

Sakupih vec nekoliko, javilo se dosta ljudi (hvala eric_cartmanu, zoki i dukowskom), sutra cu staviti sta je jos ostalo da nisam nabavio.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 13:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Imam broj 51, ako nisi nasao javi se da ti poklonim to. Jest da me dusa boli,al' ko mi je kriv sto nisam ja skupljao sve brojeve kad sam naumio...


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 13:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Imam i ja nekih brojeva starih, ako ih nađem pošaljem ti pp pa ti ih poklonim...ili prodam, šta ti od toga dvoje draže...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 14:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 616
Lokacija: BL-BG
Hvala drugari, no danasnjom akcijom sa _Zokom privedoh kraju ovo skupljanje i jos mi samo nedostaju brojevi 70, 80, 96 i aktuelni 97, kupicu ga na sajmu knjiga. Ako ima neko ove brojeve, neka se javi, bicu veoma zahvalan :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 15:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2010, 18:28
Postovi: 473
E kad ste se vec zalaufali sa tom pricom oko casopisa......

Jel citaj ko Srbijanski FHM svojevremeno? I zasto je on odjednom samo nestao sa trzista....ja sam bas redovno citao, nedostaje mi isto samo nekoliko brojeva, al je kako sam skontao potpuno prestao da se izdaje??!

_________________
Није Слобо крив, ми смо говна!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 15:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Zato sto je bio los, ako hoces moje misljenje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 15:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2010, 18:28
Postovi: 473
Jebajiga to je subjektivna stvar, a cinilo mi se da je dosta ljudi citalo fhm, plus je bio jeftiniji dosta od ckm-a, tak da kontam da se nije samo sam od sebe "zatvorio".....

_________________
Није Слобо крив, ми смо говна!


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Okt 2011, 17:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Maj 2005, 00:21
Postovi: 616
Lokacija: BL-BG
Glavni urednik CKMa presao je u FHM kad je krenulo srpsko izdanje, i ok je to bilo, ali ocito domace trziste nije dovoljno veliko da se prodaje jos jedan muski magazin. Izlazio je mesecno, potom jednom u tri meseca, i naravno, ugasio se. Hrvati zato imaju FHM, ali ne CKM, i kod njih to ide redovno, i to je to.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Okt 2011, 13:59 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Okt 2011, 13:56
Postovi: 1
Требају ми бројеви 1, 2, 4, 70, 72, 83 и 91. Ако неко има, нека ми се јави па да се договоримо.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Okt 2011, 15:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jan 2004, 16:33
Postovi: 3686
Lokacija: Roma
ApeiroN je napisao:
Glavni urednik CKMa presao je u FHM kad je krenulo srpsko izdanje, i ok je to bilo, ali ocito domace trziste nije dovoljno veliko da se prodaje jos jedan muski magazin. Izlazio je mesecno, potom jednom u tri meseca, i naravno, ugasio se. Hrvati zato imaju FHM, ali ne CKM, i kod njih to ide redovno, i to je to.


Hrvati imaju i Klik.
Srbija je imala i Maxim, kako je sad?

Svojevremeno sam čitao CKM redovno, ali se to kasnije razvodnilo.


Vrh
  
 
 [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs