banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 22:21 Danas je 27 Jun 2026, 22:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P: HTC HD2 T-Mobile
PostPoslato: 20 Okt 2011, 10:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 23 Okt 2007, 00:46
Postovi: 154
HTC HD2 T-Mobile verzija, u odličnom stanju (ima samo malo oštećenje u donjem desnom dijelu ekrana), inače nema traga korištenja na sebi, 1024MB (1GB) interne memorije, duplo više nego evropska verzija HD2 telefona. Instaliran najnoviji Android operativni sistem GB 2.3.5 sa najnovijim HTC Sense 3.5 interfejsom.

Mogućnost slanja telefona brzom poštom u bilo koji dio BiH, dostava u roku 24h, plaćanje telefona prilikom preuzimanja. Slanje telefona brzom poštom besplatno!!!

Mogućnost instalacije željenih programa, operativnog sistema (neka starija verzija androida, windows mobile ili windows phone 7), kao i iGo navigacije sa željenim mapama...

Za sva dodatna pitanja, slobodno me kontaktirajte!

Cijena: 400KM

Mobilni: +387 66 86 88 86

Slika

Slika

Slika

_________________
Live long, and prosper!


Vrh
  
 
 [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs