banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 22:21 Danas je 27 Jun 2026, 22:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 14 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Sep 2011, 21:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Diplomirani informatičar - programer (ASP.Net, C#) traži posao. Ima 2 god. radnog iskustva.

Kontakt i detaljnije informacije na e-mail: sasav_87@yahoo.com


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Sep 2011, 21:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Oglas i dalje otvoren.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2011, 18:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
znaci jos uvijek ceka da posao njega nadje? :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Sep 2011, 21:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Pa traži i on posao, ali nije ni ovo na odmet pokušati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Okt 2011, 18:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
I dalje se traži zaposlenje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Okt 2011, 17:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Lanaco trazi programere.

_________________
Blagosloven neka je onaj koji nema šta reći, a ipak ćuti.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 12:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Mar 2007, 23:52
Postovi: 66
Lokacija: bl
Uglavnom svaki poslodavac trazi nekoga ko zna da radi posao. Probaj Lanaco, Bravo Studio, ako znas bilo sta da radis oko programiranja mozes veoma lako da nadjes posao.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Okt 2011, 20:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
jos samo da posao pronadje njega :lol:

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Okt 2011, 18:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1750
infArs trazi PHP programere, konkurs otvoren do subote, eto...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 03:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
jesi li mislio na infoARS, ako jesi onda si ''progutao'' jedno slovo!?
Jel to njihov sajt, ali tu konkurs nisam primetio: http://infoars.net/ ???


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 15:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1750
Da, to su oni, konkurs sam vidio okacen na FPNu...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 18:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Da, ali problem je u tome što oni samo traže PHP programere, a on to nije već ASP.Net i C# kao što gore i vidiš da piše u oglasu.
I usput, šta ti je FPN?


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 19:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Fakultet Političkih Nauka?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Okt 2011, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1750
Da, to je fpn, ali opet, php je relativno lagan jezik, neko ko zna C# ne bi trebao da mu php predstavlja problem.

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
  
 
 [ 14 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs