banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 03:27 Danas je 25 Jun 2026, 03:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 8 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P: Galaxy young s5360
PostPoslato: 28 Okt 2012, 18:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Telefon je kao nov, korišten možda mjesec dana, dakle još je pod garancijom.
Specifikacije: http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_y_s5360-4117.php
Slike neću postavljati, pošto je odlično očuvan, kao nov.

CIJENA 170KM!

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Nov 2012, 20:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
160KM! Telefon bez packe na sebi.

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Nov 2012, 11:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 210
Zainteresovana sam, ne mogu da ti posaljem pp - ne znam zasto - kad/gdje je kupljen, koliko je koristen, da li je kupljen kao dio kog paketa pa moram posebno da se bakcem instalacijama...da li moze da se vidi prije kupovine....Hvala


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Nov 2012, 12:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Odgovorio sam ti u pp (možeš poslati, šta više poslala si mi dvije :) )

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Nov 2012, 13:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 210
Vidjela, hvala - sorry za poruke - oba puta mi je pisalo da poruka ne moze biti dostavljena...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2012, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Bump

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 26 Nov 2012, 06:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Maj 2012, 11:24
Postovi: 210
Sorry, ne javih, klinac kome je bilo namjenjeno odlucio se za drugi telefon, tako da smo bili u uspjesnoj potrazi za tim nekim famoznim telefonom. Pozz


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Jan 2013, 11:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Može lock. Prodan.

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
 [ 8 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs