banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 04:25 Danas je 28 Jun 2026, 04:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P: Gitaru i pojacalo
PostPoslato: 25 Avg 2011, 14:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2003, 13:27
Postovi: 259
Prodajem elektricnu gitaru Fender Strat Sqire i kombo gitarsko pojacalo Peavey Vypyr 15. Obadvoje u extra stanju, kao novo, kupljeno prije nekih godinu i po u Artistu. Uz to dajem wah-wah pedalu, pojas za gitaru, kabl 3 metra i hrpu trzalica :). Idealno za pocetnika ili kucnu vjezbu.

Evo opis pojacala:
15W 1 x 8" modeling pojačalo s 11 modela pojačala, štimer i Looper, TransTube Technologija, izlaz za slušalice.
Teh spec:
* 15 watts
* Four channels with 3-band EQ, master volume and pre- and post-gain controls
* 11 editable rack effects
* 8" custom-voiced modeling speaker
* Onboard chromatic tuner
* Tap Tempo
* Studio-quality headphone and record out
* MP3/CD/Aux input
* Patented TransTube® technology in preamp and power amp

Evo par slika:
http://imageshack.us/photo/my-images/709/p25081114360002.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/685/p25081114370001.jpg/
http://imageshack.us/photo/my-images/28/p25081114370004.jpg/

Cijena 450 KM

065/530-561


Vrh
  
 
 [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Querit [Bot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs