banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 07:53 Danas je 27 Jun 2026, 07:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Najmiti moto bicikl?
PostPoslato: 20 Jun 2011, 21:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 17 Maj 2010, 09:23
Postovi: 3
Zdravo,

da li mogu da najmiti (ne znam korektno riječ, ali ne da kupujem, samo za jedan dan i platim malo) moto bicikl u Banjaluci? U internet, samo vidio sam 'rent-a-car', ali želim moto bicikl. Mislim da ulica na Jajce je vrlo odlićno za moto bicikl!

Hvala za pomoć.

Pozdrav.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Jun 2011, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2752
Znam da se bicikl prije par godina mogao iznajmiti tamo negdje preko puta parka "Mladen Stojanovic".
Samo...u posljednje vrijeme se ne sjecam da sam tamo vidjala bicikle. Doduse, nisam ni obracala paznju.
Zna li neko?

(Razumijes? Ako ne, da pokusamo na Dt)

EDIT: Sorry, tek sad vidim da tebi treba motobike. E, o tome bas nemam pojma (Keine Ahnung!)

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
  
 
 [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs