banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 15:29 Danas je 26 Jun 2026, 15:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Apr 2011, 22:51 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2011, 21:28
Postovi: 3
Features/specifications:
capacities 256GB
fast data transfer rates of UP to 20MB/sec. read and 10MB/sec.write
Dimensions 2.77'x0.49''0.89''(70.39mmx12.52mmx22.78mm)
operating temperature ( 0 to 60 deegres )
Simple Just plug into a USB port


064-053-49-52


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Apr 2011, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Jan 2006, 20:17
Postovi: 2840
Lokacija: BN (Serbian Republic)
sve ima osim najvaznijeg, a to je cijena!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Apr 2011, 11:32 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2011, 21:28
Postovi: 3
70eur


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Apr 2011, 20:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
Sad sam provjerio po netu, i na ebayu, amazonu i neweggu ovakav usb kosta 675$+ od kojih su vecinom kopije i ne rade kako treba, prema tome moze se pretpostaviti da je ovo najvjerovatnije prevara ili neka kopija.
Vidim da si se zadnji put logovao danas u 11:00, tako da ti dajem sutra do podne da opravdas ovako nisku cijenu ili brisem oglas.

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Apr 2011, 21:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2005, 10:15
Postovi: 1239
Lokacija: Wien / София / Banjaluka
hehehe, ne-fake kingston je teze naci nego dobiti na nasoj lutriji.

a i brzina upisa 10 mb/s, pa upis na to traje kao gladna godina!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Apr 2011, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
ja skoro dobio Kingston od 64GB. jedva 1GB podataka stane :p

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Apr 2011, 12:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2003, 13:27
Postovi: 259
Prosle godine sam uzeo preko e-bay-a usb flash od 32GB, ono sto sam dobio je u stvari flash od 2GB, mada ga windows cita kao da ima 32GB (cak i na formatu) i kad npr kopirate na njega, stane svih 32GB (koje samo mozete otvoriti na vasem kompu), tj. kreiraju se samo precice do tih fajlova. Hehe cisti fake. Mozete skontati tek ako pokusate otvoriti te fajlove na drugom racunaru. Ali moze se koristiti normalno ako ne prelazite 2GB. Poslao sam mail liku i zaprijetio da cu ga tuziti + negative feedback, on mi je uljudno vratio lovu + izvinjenje :) i zamolio da mu vratim flash ( pravo pa sam mu vratio - skuplja postarina od tih para ). Nikad se vise nije javio.
Ovo moze biti i tip: kako dzabe doci do flasha od 2GB ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Apr 2011, 14:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
Bolje da onda ne brisem ovo sta ste napisali, a neka ova tema ostane kao upozorenje ostalima koji budu kupovali/prodavali usb ili kacili oglase za to ovde.
Lock

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Apr 2011, 20:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Apr 2011, 21:28
Postovi: 3
Nazalost moram da priznam, danas sam dobio ,,FLASH USB 256GB'', reskirao ali ovaj put nisam profitirao, to jeste prevera. Sad sam ga testirao, i naravno sve radi kako treba, sem sto snima u prazno, i ima jos neke boljke.
Kraci sam za manju svotu novca

p.s. izvinjavam se moderatoru sto sam unapred dao oglas, dok uredjaj jos nije bio kod mene

pozz svima


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Apr 2011, 20:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2003, 21:53
Postovi: 2144
Lokacija: 9th circle
Posteno od tebe barem da si nas obavijestio i zao mi je ako je i tebe neko prevario.
Ubuduce se raspitaj malo prije kupovine, za to i sluze forumi :)

_________________
If god sees everything, is he watching child porn right now?


Vrh
  
 
 [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs