banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 17:27 Danas je 25 Jun 2026, 17:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 12 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Feb 2011, 13:40 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 03 Feb 2011, 13:35
Postovi: 3
Prodajem mobitele u naslovu.

Fabricki otkljucani, mogu sve kartice u njega provjereno..Mobiteli dođu novi, zapakirani sa pratećom opremom. Nisu kineske kopije nego 100 % orginal apple brand!

Cijena: 350€

Popust na vise komada..

Informacije samo na br. telefona: 0038761413555

PS: također ako ste zainteresirani za ostalu apple opremu i uređaje slobodno me kontaktirajte.. pozz!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 19:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Nov 2010, 20:59
Postovi: 40
meni treba ovaj laptop
Apple MacBook Pro 2,4GHz 4GB 250GB (MC374D/A)
super ti je cijena i nimalo nije sumljivo


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 21:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 351
Lokacija: BL
bleki123 je napisao:
meni treba ovaj laptop
Apple MacBook Pro 2,4GHz 4GB 250GB (MC374D/A)
super ti je cijena i nimalo nije sumljivo

A gdje si ti to vidio pa da tako pričaš? Koji laptop? Ne znam jesam li ja obnevidio ili ste vi u dobrom dilu?! Ja ne vidim nikakve slike da bi potkrijepio to što pišeš.
Super ako je ta cijena i ako je sve u redu, ali čisto sumnjam.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 22:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
kako nece biti sumnjivo 350 eura za "Phone4" a u apple radnji kosta 600e 16gb verzija.

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2011, 02:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2009, 13:55
Postovi: 595
Pretpostavljam da uz ovaj iphone 4 ide i olovka i 2 baterije...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2011, 13:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Nov 2010, 20:59
Postovi: 40
pa bas zbog toga nije nimalo sumljivo i vjerovatno su mu ovakvi kao ovaj avlijas najbolje musterije :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2011, 14:37 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Feb 2011, 09:59
Postovi: 102
Lokacija: Banjaluka
Ovo je 100% najobicnija prevara :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Feb 2011, 15:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2009, 14:31
Postovi: 339
jbt ja bi odmah 2 uzeo :S bas se uvijek razocaram :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2011, 00:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 351
Lokacija: BL
bleki123 je napisao:
pa bas zbog toga nije nimalo sumljivo i vjerovatno su mu ovakvi kao ovaj avlijas najbolje musterije :D
Jebi ga drugar ja nemam trenutno ni 20 Km u dzepu i vjeruj mi ničija ja nisam mušterija ali znam poznati šta je prevara ali tebe ne kontam ili nas zajeb..aš ili stvarno misliš da je regularan telefon, ako je sve šala izvini ali očigledno nemam smisla za šalu.
Pozdrav


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2011, 11:38 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 03 Feb 2011, 13:35
Postovi: 3
RASPRODANO SVE!

moze lock..

novo u ponudi HTC DESIRE HD imate u sledecoj temi


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2011, 11:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2009, 14:31
Postovi: 339
hajd eto nabavi jos 2 ako ti nije problem


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2011, 13:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Nije to, "avlijas" se obraćao "bleki123"-ju, pita ga gdje je vidio da "demon0id" ima na prodaju "Apple MacBook Pro 2,4GHz 4GB 250GB (MC374D/A)", pošto toga nema u demon0id-ovom oglasu, itd...
Ustvari, "bleki123" je to pitao zbog ovoga:
demon0id je napisao:
PS: također ako ste zainteresirani za ostalu apple opremu i uređaje slobodno me kontaktirajte..

A:
bleki123 je napisao:
super ti je cijena i nimalo nije sumljivo
je bio sarkazam, što "avlijas" nije shvatio, izgleda.

Sad dosta, deco, i vratite se na temu, iiiiinaaaaačee...... :lol:

_________________
bleek.


Vrh
  
 
 [ 12 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], ByteDance [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs