banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 17:27 Danas je 25 Jun 2026, 17:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 10 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Feb 2011, 12:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Kao sto receno na prodaju skije Blizzard X-Sport allaroundcarving Firebird Integral fiber compound 170cm + 130cm Salomon stapovi ( crni ) + Ski torba.

Cena citavog seta 150KM.

Skija je u dobrom stanju,ima nekih 30tak ski dana iza sebe, redovno servisirana i jako dobro cuvana.

Sve slike i pojedinosti o skiji http://skijanje.rs/forum/showthread.php?t=1063


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 16:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12475
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Dobra cijena, šteta što sam prije 10 dana uzeo 165cm, ove bi mi bile bolje... Jel ista ova crna boja? Prijatelj traži sebi, da mu javim...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Feb 2011, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Crna da,skije,stapovi i torba


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Feb 2011, 10:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Ispravka. Skije su dugacke 175cm.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2011, 11:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Nova cena 130KM


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2011, 13:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Ja sam zainteresovan za njih ali me zanima da li je 175cm predugačko za visinu 183 i 96kg (sami mišić majke mi)?

Mislim nisam Bojan Križaj pa nije sramota da pitam...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2011, 16:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Posto su ovo pocetnicke mislim da bi ova duzina bila dbra da ne razvijas prevelike brzine vec da savladas fine zavoje.

Javi mi broj telefona na pp pa se mozemo naci


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Feb 2011, 19:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2003, 01:19
Postovi: 4072
Malo sam gledao i radije bih neke druge skije tj ozbiljnije.

U svakom slučaju hvala i ponuda je skroz korektna. Cilj mi je da kupim nešto za 5-6 sezona barem...


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Feb 2011, 19:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Nova cena 120KM


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Feb 2011, 16:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Prodano. Moze delete


Vrh
  
 
 [ 10 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs