banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 23:05 Danas je 25 Jun 2026, 23:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 19 Jan 2011, 16:28 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 18 Jun 2009, 16:45
Postovi: 670
Drug me zamolio da okacim da prodaje:

-El gitara (kopija fendera) ne zna model ni nista, malo starija, fino izgleda :)
-Pojacalo hofner 40W

Posto i ja sviruckam probao sam prije par mjeseci gitaru i pojacalo, pojacalo ima jako fin zvuk onaj stari rock/heavy koji bas nisam uspjevao da dobijem na svojim procesorima i tome tako da je pojacalo bas ok

Gitara je fina ali maaaalkice treba poraditi na njoj (nemojte mu reci da sam ovo rekao:) malo suste potenciometri i to, magnete treba izglancati ali jako ljep vrat ima, super lezi u uci i ravan je, pragovi su manje vise ok

Covjeku je frka pa trazi 350 KM...

I problemcic je sto on bude u Drvaru pa malo nezgodno za prevoz ali ima buseva kombija i toga pa dogovarajte ako je ko zainteresovan..

Zovite na mob: 065/269-211


Vrh
  
 
 [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs