banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 07:36 Danas je 25 Jun 2026, 07:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Dec 2010, 21:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Mar 2009, 17:27
Postovi: 151
Danas malo cistio servis pa ima nekih djelova viska :D

1. Graficka Nvidia ASUS V9520 128MB DDR AGP 8x DVI

Radi Windows 7 Aero na njoj bez problema :D

20KM

2. ATI Radeon 7000 64MB AGP 8x

10KM

3. Procesor Sempron 2500+ s462

20KM

4. Memorija 512DDR I 400 - prodano

5. Memorija 512DDR2 533 - 10KM

065/384-941


Poslednji put menjao erve34axim dana 15 Dec 2010, 00:29, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Dec 2010, 17:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 20:31
Postovi: 351
Lokacija: BL
Kad bi bila ploca za taj Sempron mozda bi kupio procesor, memoriju ddr 512 400mhz i to obe i tu Nvidia graficku.
Pozdrav


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2010, 12:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2009, 12:26
Postovi: 569
Lokacija: Banja Luka\Doboj
Cini mi se da je A9250 ATI, a ne Nvidia.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 00:25 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Mar 2009, 17:27
Postovi: 151
Stamparska greska, u pravu si, u pitanju je Asus V9520


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 00:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Mar 2009, 17:27
Postovi: 151
avlijas je napisao:
Kad bi bila ploca za taj Sempron mozda bi kupio procesor, memoriju ddr 512 400mhz i to obe i tu Nvidia graficku.
Pozdrav


Pa kad bi bila ploca sigurno nebi bila ova cijena tako da...


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 00:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Mar 2009, 17:27
Postovi: 151
Ostalo sve rezervisano, moze LOCK


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2010, 00:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
pu majku mu i meni treba jeftina memorija 512DDR :(


Vrh
  
 
 [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs