banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 02:09 Danas je 25 Jun 2026, 02:09

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: KUPUJEM: AUTORADIO
PostPoslato: 26 Nov 2010, 22:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1603
Lokacija: Banja Luka
znači, autoradio, tj. autokasetofon, može i CD.
Bitno je da FM radi, tj. da mogu da se slušaju lokalne radio stanice.
ispravnost kasete/cd drajvera nije bitna, a ono što je bitno je cijena, koje može biti maksimalno 20 KM.
Eurodžek je takođe bitan...

Vidim na pik-u se takvi uređaji mogu naći po 15-20 KM, pa nema razloga da kod nas budu skuplji.
http://www.pik.ba/artikal/334820/prodaj ... el-vozila/
http://www.pik.ba/artikal/514535/auto-k ... blaupunkt/
http://www.pik.ba/artikal/752716/auto-radio-pioneer/
http://www.pik.ba/artikal/715412/auto-kasetofoni/

eto, ako neko ima takvog krša negdje u garaži, ovo je dobra prilika da ga se riješi.
ponude ovdje, ili na PM

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
  
 
 [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs