banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 15:22 Danas je 25 Jun 2026, 15:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 1 Post ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Dec 2010, 14:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 19 Apr 2010, 17:50
Postovi: 26
http://www.nekretnine.ba/?index.php%3Fl ... view=11696

Ulica Majke Jevrosime 1
Zgrada se nalazi u Bosanskom Šamcu u samom centru.
Zgrada je nova, ostali stanovi u zgradu kostaju (m2 - 1200km) otprilike.
Stan nije opremljen namjestajem, ali raspolaže centralnim grijanjem, kupatilo je potpuno sredjeno
parket u dnevnom boravku itd...

Slike stana možete pogledati klikom na tu zgradu ...

AKO NEKO NADJE KUPCA 1000KM JE NJEGOVIH ... za ostvarivanje ozbiljnijeg kontakta vezano za stan kontaktirajte me na:
E-mail : sk8_leon@live.com


Vrh
  
 
 [ 1 Post ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Trendiction [Bot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs