banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 05:21 Danas je 24 Jun 2026, 05:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 13 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 22 Avg 2010, 12:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Jul 2007, 11:06
Postovi: 47
hp 530
http://www.am4computers.com/images/hp-5 ... 00x400.jpg

CPU: Core2Duo 1.6ghzx2
RAM: 2 GB DDR2
HDD: 160GB

u veoma dobrom stanju,
cijena: 500km

_________________
-


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 23 Avg 2010, 00:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
dam ti nov PSP 3004 :) koristen 1 sat :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 23 Avg 2010, 12:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2010, 14:15
Postovi: 94
Lokacija: Banja Luka
Pošalji mi nekakav broj na pp da te nazovem. Drug moj je zainteresovan za ovaj laptop. Pozz.

_________________
Šta znači: "Vlakanje" pogledajte ovaj video klip


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 23 Avg 2010, 22:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
jel ovaj laptop jos u opticaju??
i aj napisi tacan naziv laptopa, model.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 24 Avg 2010, 12:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Model je HP 530, šta nije jasno?

Ta serija, nije ni Pavillion ni ovaj ni onaj, model je "530".

Ja imam "550", jako sličan ovome...

_________________
bleek.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 24 Avg 2010, 16:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Sve pohvale za ovaj laptop, ja sam koristio još malo slabiji od ovog, ali isto 530-ka.

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 24 Avg 2010, 16:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6940
dobra cena


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 24 Avg 2010, 16:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
Euroth je napisao:
Model je HP 530, šta nije jasno?

Ta serija, nije ni Pavillion ni ovaj ni onaj, model je "530".

Ja imam "550", jako sličan ovome...


ja na HP-ovoj stranici nisam uopste mogao naci taj model, da samo pise 530.
ali ako vi tako kazete onda dobro, ja ne znam.
aj samo ako mozes napisi specifikacije, karateristike tog laptopa, ako ti nije tesko.


pomalo sam zainteresovan za ovaj laptop :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 24 Avg 2010, 19:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Jul 2007, 11:06
Postovi: 47
HP 530 ,
http://h20000.www2.hp.com/bizsupport/Te ... nvOID=1093


CPU - 2x 1.66ghz
RAM - 2GB DDR2
HDD - 160GB
Grafika - intel integrisana
CD/DVD-RW

_________________
-


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 25 Avg 2010, 07:00 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Mar 2010, 14:15
Postovi: 94
Lokacija: Banja Luka
Drug poslao sam ti pp da mi javiš broj da se dogovorimo oko kupovine laptopa. Drugar moj je zainteresovan pa se javi na pp ;)

_________________
Šta znači: "Vlakanje" pogledajte ovaj video klip


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 25 Avg 2010, 09:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
supermanijak je napisao:
Euroth je napisao:
Model je HP 530, šta nije jasno?

Ta serija, nije ni Pavillion ni ovaj ni onaj, model je "530".

Ja imam "550", jako sličan ovome...


ja na HP-ovoj stranici nisam uopste mogao naci taj model, da samo pise 530.
ali ako vi tako kazete onda dobro, ja ne znam.
aj samo ako mozes napisi specifikacije, karateristike tog laptopa, ako ti nije tesko.


pomalo sam zainteresovan za ovaj laptop :D
Napisao je karkakteristike u uvodnom postu, a i sad ih je Dex_ napisao, pa da ne ponavljam.

Moj HP550 je skoro identičnih karakteristika, a star je nekšto preko 2 godine i izašao je neko vrijeme nakon 530-ke, pa to vjerovatno objašnjava izostanak modela 530 sa stranice - "zastario" je/ne proizvodi se više.
Ali definitivno je odlična mašina (koristio sam i njega...), sve preporuke.

_________________
bleek.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 05 Okt 2010, 12:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Jul 2007, 11:06
Postovi: 47
laptop jos nije prodan, pa ako je neko zainteresovan, PM.

_________________
-


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: Laptop HP 530
PostPoslato: 11 Okt 2010, 14:42 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Jul 2007, 11:06
Postovi: 47
...

_________________
-


Vrh
  
 
 [ 13 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs