banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 11:56 Danas je 25 Jun 2026, 11:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Okt 2010, 13:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2009, 12:26
Postovi: 569
Lokacija: Banja Luka\Doboj
Pozdav,

Razmisljam o prodaji procesora, pa bih zamolio za komentar koliko novaca da trazim, jos sam neodlucan. :)

U pitanju je AMD PhenomII X3 720BE - moze se otkljucati 4.-ta jezgra i dodatni cache.

Hvala unaprijed.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Okt 2010, 14:01 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6942
dobar procesor...za onoga kome to treba,verovatno ce tvoja cena biti POVOLJNA KUPOVINA,a za onoga kome to bas ne treba,ili ima malo vise novca na raspolaganju,sta god napises verovatno ce radje otici i kupiti neki 945,955(koji se NOVI mogu naci za nekih 110-115eura-preko grane)

moj ti je savet da se odlucis i ipak napises neku cenu


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Okt 2010, 14:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2009, 12:26
Postovi: 569
Lokacija: Banja Luka\Doboj
Hvala na savjetu. Razmisljam da kupim X6 1055T, radim/radicu dosta sa Virtuelnim masinama, pa mislim da je dobra kupovina. Zato gledam koliko mogu dobiti za ovaj proc. pa onda cu odluciti sta dalje. :)

By the way, procesor ima jos 2 god. garancije.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Okt 2010, 16:02 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6942
u slicnim sam dilemama :) ...

stim da je kod mene 7750+ ,za moj procesor kontam da vredi 70-80km


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Okt 2010, 16:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Os se mjenjati za HDD 160 GB pun filmova :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2010, 14:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2009, 12:26
Postovi: 569
Lokacija: Banja Luka\Doboj
Moze lock!


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs