banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 18:56 Danas je 22 Jun 2026, 18:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 27 Avg 2010, 21:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Kingston RAM KVR667D2N5/2G RAM Module - 2 GB- DDR2
Ko nudi koliko para!Vidm da i nisu bas jefine po ovim nasim prodavnicama!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 16:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Dacu jevtino!


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
jel nov ili korišten modul?

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
kod RAMA jako malu ulogu igra to jel novo ili polovno... 99% ti se nikada nece pokvatiti RAM,tako da slobdono uzimaj po principu AKO RADI,OK :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 18:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
ima smisla to što kažeš, ali da se zna koju cijenu ponuditi ;)

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Avg 2010, 20:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Koristen je ali vrlo malo i mislim da je ispravan!Ja dobio za dz ali ne moze na moju plocu ebem li ga!Tako da ide na prodaju!
U prodavnici je od 80 - 100 km,i sad se ja pitam moze li se traziti 50 za ovo!
Sinoc dok sam trazio na kingstonovom sajtu da vidim sta je posto na njoj nista konkretno ne pise naletim da oni daju dozivotnu garanciju!Sad ne znam vjerovatno na sve module!

Slika
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 16:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Jebi je necu je sad odljepljivati da vidim garanciju!Cijena je 50 kema!Raspitao sam se i skroz je prihvatljivo!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 16:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Jel ne moze ova memorija na ovu plocu?
http://www.xpcgear.com/asusp4v8xx.html
Nigdje se ne spominje ddr 2!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 16:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2004, 01:11
Postovi: 1603
Lokacija: Banja Luka
ne može

_________________
CIA snajka, CIA...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 17:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
Citiraj:
Jebi je necu je sad odljepljivati da vidim garanciju!Cijena je 50 kema!Raspitao sam se i skroz je prihvatljivo!


ok cena...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Avg 2010, 19:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Lako je provjeriti i ovde kod nas a i na netu nema sta!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2010, 14:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
princo je napisao:
Jel ne moze ova memorija na ovu plocu?
http://www.xpcgear.com/asusp4v8xx.html
Nigdje se ne spominje ddr 2!


Spominje se DDR 400 - to je jedna od oznaka za "keca". Dakle, ne može!

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2010, 17:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Dec 2009, 12:26
Postovi: 569
Lokacija: Banja Luka\Doboj
Ja sam zainteresovan, mozes li mi poslati broj mob. na pp?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2010, 18:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Ziks imas pp!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Sep 2010, 16:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
jel prodano ovo?

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Sep 2010, 21:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Jeste!Moze se skloniti!


Vrh
  
 
 [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs