banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 00:10 Danas je 23 Jun 2026, 00:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Akumulator
PostPoslato: 01 Avg 2010, 20:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Mar 2003, 13:12
Postovi: 199
Kolege zna li neko gdje se prodaju akumulatori ili baterije za alarme,konkretno otisao mi na alarmu Paradox ta baterija pa ne radi kako treba.pozdrav


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Akumulator
PostPoslato: 01 Avg 2010, 20:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ovde:
viewtopic.php?f=45&t=48776&p=1062310&hilit=P:+video+nadzor+i+alarmne+sisteme#p1062310


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Akumulator
PostPoslato: 01 Avg 2010, 21:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Mar 2003, 13:12
Postovi: 199
Alarm je na kuci,i na tastaturi svijetli tipka tbl,alarm se moze upaliti kada ima struje,medjutim kada nestane struje tastatura uopste ne reaguje,a vanjska sirena dva puta odsvira po par minuta i onda prestane,ja zvao kolegu koji se oko toga bakce on mi rece da mi je otisla ta baterija u unutrasnjoj jedinici odnosno tako gdje je sva ona elektronika ja otvorio i ima stvarno onako malo veca baterija ili slicno kao akumulator za motor,rece mi da samo promijenim to,i sve ce biti normalno.pozdrav


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Akumulator
PostPoslato: 01 Avg 2010, 23:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Bez zajebancije - vidjao sam ih i u Interexu.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Akumulator
PostPoslato: 01 Avg 2010, 23:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
Moguće da ima.
Ili Soldat, ili oni kod pumpe na Čairama? Rade auta, ali, ko zna...

_________________
bleek.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Akumulator
PostPoslato: 02 Avg 2010, 14:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 02 Mar 2003, 13:12
Postovi: 199
Evo da vam se javim,kupio sam bateriju za alarm u batery shopu u vidovicevoj zgradi u Jevrejskoj,kosta 35 km.Baterija je po gabaritima ista samo ona stara je bila 12 V 7 ah,a ova nova je 12 V 7.5 ah,mislim da to nece nista smetati.pozdrav


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 20 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs