banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 21:27 Danas je 22 Jun 2026, 21:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Jul 2010, 07:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
Intel Atom N270 1.6GHz

1Gb DDR2

160Gb HDD

10.1" LED WSVGA

Intel GMA950

10Base-T/100Base-TX LAN

802.11b/g WLAN

Windows XP Home Premium

cijena : 550KM(besplatna isporuka u cijeloj BIH) ---- NOVO

*uglavnom,jako povoljna cijena,u gradu se ne moze naci ispod 650km(infocom,comtrade-akcija)


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 08:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
500KM - fixno

*napominjem da se radi o NOVOM RACUNARU sa garancijom


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 08:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Ej wizzy, izvini što ti kvarim oglas, ali imam jedno pitanje koje me baš buni. U infocomu sam u ponudi vidio Acer Aspire AOD250-1151 http://infocom.ba/v2/artikl.php?id=05095, koji ima znatno bolju konfiguraciju od 1042, a isto koštaju. Da li je moguće da su oni ovdje stavili karakteristike drugog laptopa?

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 12:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
nesto nije u redu sa ovim oglasom...verovatno greska kod infocoma !!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Jul 2010, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
wizzy_bl je napisao:
nesto nije u redu sa ovim oglasom...verovatno greska kod infocoma !!!


649km je cena ove 10"ke kao sto ja prodajem...

mislim..ako ovo nije greska,da za ove pare mozes kupiti ove pare,to je definitivno BEST BUY


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Jul 2010, 22:48 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Mar 2010, 18:03
Postovi: 22
Ja ti mogu platiti 450KM vise nemam ako moze moze ako ne valjda ce neko imati 500


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Jul 2010, 08:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6935
prodano..moze LOCK
*p.s. 450km je bas malo...ne verujem da ces bilo sta naci po toj ceni,eventualno neku polovnu 10-ku,ili onu 9" bez HDD


Vrh
  
 
 [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs