banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 08:37 Danas je 22 Jun 2026, 08:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: HTC Tattoo u M:tel
PostPoslato: 04 Jul 2010, 22:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 08 Jul 2009, 14:37
Postovi: 926
Lokacija: Nova Topola/Konstanz
Ljudi po kojoj tarifi mi je najisplativije kupiti HTC Tattoo u M:tel,trosim veoma maloo mjesecno dopuna,pa koja bi tarifa bila najprikladnija?!
Hvala unaprijed.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jul 2010, 07:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Pa ako trošiš vrlo malo - do 17.5km, onda uzmi paket M. Ako trošiš više uzmi L, a s obzirom da reče da vrlo malo trošiš, ne vjerujem da te zanimaju veći paketi. Ja sam od skoro na paketu M, i jedva čekam da mi istekne ugovor...Kad plaćaš dopunice svaki dan, ne osjetiš, al kad dođe na kraju mjeseca u komadu sve ... :)

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
 [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot], Baidu [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs