banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 07:05 Danas je 22 Jun 2026, 07:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jun 2010, 16:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
Kupio na netu, prevelika mi je, xxl americki broj, znaci za ljude preko 190 pa nadalje idealna.
Najbolja jakna ove vrste, nema dalje. Zao mi je sto je prodajem :(

Slika

Evo komplet deklaracija:

Based on the M65 field jacket designed for the US Armed forces, this genius M65 Regiment Jacket is the ultimate Field Jacket in the M65 Vintage clothing collection. This U.S. Army style Jacket M65 Regiment has an outer shell in stonewashed 100% cotton for extra comfort and that used fashion look, complete with removable quilted liner that can be used as a jacket on its own. Jacket: - Stonewashed 100% cotton outer shell - Liner: 67% cotton,, 33% nylon - collar: 100% acrylic - Concealed hood - Heavy brass zipper & snap-up storm flap - Waist and bottom drawstrings - Removable quilted fleece-liner jacket - 4 snap up pockets.

To fit about a 50 - 52 inch chest. Chest (from armpit to armpit) 30 inches Total length (from collar seam to hem) 32 inches Arm length (from armpit to cuff) 22 inches

Slika

cijena 160 km - originalnu cijenu bez postarine sam umanjio za 15 km, sve ukupno za 38 sto je , mislim, vise nego povoljno.

http://cgi.ebay.co.uk/New-Surplus-M65-Regiment-Jacket-w-liner-OLIVE-XXL-/330439425459?cmd=ViewItem&pt=Men_s_Clothes&hash=item4cefb97db3

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 17:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Mozda te smaram ali daj malo pojasni tu kupovinu preko neta!Drug mi treba dobiti viza net karticu za koji dan al nije bas prespreman sa znanjem oko toga!!Ukratko tvoja iskustva,ocekivanja,nedostatci,nacin na koji itd!!
Nadam se da ne trazim puno!
Poz i hvala!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 18:02 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Jebi ga kontao sam da sam poslao pp covjeku ali izgleda nisam


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 18:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Meni je moja izgurala 15-tak godina, sve dok mi nije postala smijesno kratka :)
I nakon 15-tak godina drndanja izgledala je skoro kao nova, bez tragova koristenja, a da sam je pazio, i nisam. Inace je i u to doba bila oko 160 KM (ako se ne varam) te ako dodate inflaciju ova ponuda izgleda ok.

Doduse, svoju nisam kupio vec dobio iz zagrebacke baze UN-a.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 18:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
princo je napisao:
Mozda te smaram ali daj malo pojasni tu kupovinu preko neta!Drug mi treba dobiti viza net karticu za koji dan al nije bas prespreman sa znanjem oko toga!!Ukratko tvoja iskustva,ocekivanja,nedostatci,nacin na koji itd!!
Nadam se da ne trazim puno!
Poz i hvala!


Kad dobije karticu nek se prijavi na paypal, malo saceka i to je to. iskustva su ok, ali kad kupujes ovakve stvari velicine i mjerenje u incima ne pomaze puno.
Moj savjet, ne kupuj odjecu, osim mozda nesto bez rukava i ne kupuj nikad nista a da prethodno nisi dogovorio postarinu, ostalo da.

@The_new_Statesman, hvala na preporuci, samo da dodam ova jakna je deblja i sira od klasicne 65-ice, i kada se skine unutrasnji dio moze da se nosi na proljece.

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Poslednji put menjao Frisky_Dingo dana 30 Jun 2010, 20:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Jun 2010, 20:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2008, 19:01
Postovi: 8384
Lokacija: 008182
The_new_Statesman je napisao:
Doduse, svoju nisam kupio vec dobio iz zagrebacke baze UN-a.

Isti slučaj. Samo moja nije puno nošena, pa još traje.
Rekoh, odlična...

_________________
bleek.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Jul 2010, 17:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Friski, takodje se skida unutrasnji deo (krzno).

Euroth, traje i moja, samo mi se nekako smanjila (ili sam ja dobio 10-15 kg) Hah :)


Vrh
  
 
 [ 7 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Baidu [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs