banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 07:05 Danas je 22 Jun 2026, 07:05

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 2 Posta ] 
Autoru Poruka
 Tema posta: Kupujem - točkiće
PostPoslato: 04 Jul 2010, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Pošto izludi tražeći na pijaci i po prodajnim centrima, a nikakve koristi, obraćam se ovdje. Na kosilici mi je pukao točkić, a ni ostali se ne drže kako bog zapovijeda. Unutrašnji promjer "rupe" da je 1,1cm. Prečnik točka da je između 11 i 15cm. Poželjno je da su gumeni točkići, ili puna guma, jer plastični su podložni pucanju.. Eto, može čak i ako neko ima stara kolica ili slično nešto "na točkiće", nek da ponudu.

I da, kad sam kod točkova, šaljite ponude i za felne 14" za golfa 2. Ne tražim neke nabrijane, nego obične 14ke. Pozdrav!

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jul 2010, 11:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ima u Centrumu i u Fisu tockica slicnih onim na kontejnerima za smece, razlicitih velicina, puna guma. Cini mi se da sam 2 platio 15KM.


Vrh
  
 
 [ 2 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Baidu [Bot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs