banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 10:19 Danas je 23 Jun 2026, 10:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 30 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 07:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
prodajem ficu 850, 82 godiste u jako dobrom stanju.
ko je zainteresovan dodatne informaacije i slike na pp.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 14:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Jun 2009, 22:46
Postovi: 474
Jel moze par slicica a i cijena 8)


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 14:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
boa postavi koju sliku (imam ficu ali nikad se ne zna fici nikad dosta ;) )

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 15:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
http://img685.imageshack.us/i/img9824b.jpg/

evo skontah da nemam slika bez ljudi bas, potrazicu unutrasljost.
bio je utegnut, ali kako nemam garaze braca ga razvlace, pa ga malo malo neko ogrebe.
zato ga isfrustrirana i prodajem.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 15:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
lep fića.
Autić sa dušom.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Ti nas zezas? Zar jos ima nesto ovako u BL?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
ej koliko keša je fićkan? pozdrav

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 17:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
http://img227.imageshack.us/img227/7686/35928140.jpg

moja tiha patnja iz 61/e
frajer ga cijeni 15 000

o cijeni mi se ne razglaba na forumu pp


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 17:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
ovo je moj "mladic" ove godine napunio 40 prva serija sa "normalinim" vratima

Slika

Slika

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Ovakvog belog ima moj prijatelj, isto crvena koza unutra, samo nije ovako dobro ocuvan... Svaka cast, prelepa kolica, i ovaj gore sto se prodaje....


Eh gde je sada moj fiat 500 sa pomicnim krovom, crveni sa dve bele linije preko haube :(


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 18:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 28 Jun 2009, 22:46
Postovi: 474
@Boa daj ne zezaj reci cijenu bar okvirno :D


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 18:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
@chils

aaaaaaa jesi ti u bl?gdje ga cuvas?ko ti ga je sredjivao?jel bas bijeli, na slici izgleda sedefasto?
izgled je pavi spartanski jaakoo mi se svidja.to je to.auto za tri kafe godisnje.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 09 Jul 2010, 18:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
Toyotina Perla bijela i vjeruj bolje lezi nego bilo koja Dugina ;) u BL povremeno i kad sam u BL figuar je u prometu non-stop
"sredjivali" ga raznorazni sto majstori sto hostapleri ali jos kotrlja a ima mu od sredjivanja 3 godine (znaci jos dvije pa novo pjeskarenje i reanimacija prije nego sto mali mjehurici postanu velike rupe ;) ) tako je to sa gerijatrijom.
BOA posalji mi na PP cijenu svog vozila . Nikad se ne zna ;) )

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 11 Jul 2010, 12:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
r


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 11 Jul 2010, 14:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
Vi se zajebavate...Vozite fiću? :D

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 11 Jul 2010, 14:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
da
i?
kad idem na put nazovem Budget a po gradu Fico

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 11 Jul 2010, 14:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:12
Postovi: 11726
Lokacija: PL / BL
The_new_Statesman je napisao:
Ti nas zezas? Zar jos ima nesto ovako u BL?


Ne zeza - znam i auto i vlasnicu ;)

@ boa

Steta :(

_________________
Zovem se Miroslav i pravim igračke.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 11 Jul 2010, 14:43 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40514
Lokacija: Месечева икра
chils je napisao:
da
i?

Bil' se ti tuk'o možda? :lol:
Ma ništa,samo čudno mi.....Nikad mi nije bio interesantan....Doduše,nikada se nisam ni vozio u njemu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 11 Jul 2010, 14:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4339
Lokacija: Bojica Han
eeeee to je to dok ne osjetis mirise unutar figsa nemas pojma to ti ko onomad na trkama kad nas puste da sjednemo u tanino ili filipovicevo auto taj miris se ne zaboravlja tako i svaka zastava ima taj "moshus" ;)

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P Fico 850
PostPoslato: 11 Jul 2010, 17:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Sep 2007, 19:36
Postovi: 293
chils svaka cast za ficu, jako dobro ocuvan i uradjen :)))
naravno, mislim da nema cijenu... i kolika god bila (ako ima) vrijedi...

Sta kazete na ova dva:
Slika
Slika
(ja bas pre par dana slikao xD)


Vrh
  
 
 [ 30 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs