banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 14:04 Danas je 22 Jun 2026, 14:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 06 Jun 2010, 21:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Maj 2010, 17:49
Postovi: 14
Dakle kupujem volan sa FF-om Momo ili sl.. pa ako ima neko... :fadein:


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2010, 21:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 18:20
Postovi: 548
Bio je momo u panexu za nekin 200+ km ne sjecam se bas najbolje...pogledaj mozda imaju jos uvjek.

_________________
Less you say, more you are able to hear.


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2010, 21:41 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Maj 2010, 17:49
Postovi: 14
Saleee86 je napisao:
Bio je momo u panexu za nekin 200+ km ne sjecam se bas najbolje...pogledaj mozda imaju jos uvjek.


Gledao sam u Panex-u ali oni nemaju vise, a ni u ostalim radnjama po gradu nemoze da se nadje nesto kvalitetnije. Do ZG ili BG mi se neda da odem tako da mi je ostala samo ova opcija zasad pa ako ima neko nek javlja


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2010, 11:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2003, 20:20
Postovi: 278
Lokacija: Portland, OR
U Declan Coputers - Banja Luka - Nikole Pasica 46 - Borik imas Logitech Driving Force EX koji radi na PC PS2 i PS3
ja sam ga uzeo i prezadovoljan sam extra je a nije skup 60 ili 80KM
jedina caka je sto mu adapter radi na 110V tako da ces morati naci pretvarac sa 110V na 220V a to ti je oko ~30KM
ili neki drugi adapter od 24V :)

Slika

_________________
I am Locutus of Borg.
Resistance is futile.
Your life, as it has been, is over.
From this time forward, you will service us.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Jun 2010, 10:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Maj 2010, 17:49
Postovi: 14
Feanor hvala na informaciji odoh da pogledam dali imaju jos volana na lageru


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Jun 2010, 20:25 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Maj 2010, 17:49
Postovi: 14
Volan sam kupio u Declan Coputers-u na Feanorov-u preporuku i prezadovoljan sam vplan sam platio 65km + 25km za transformator(ili kako se vec zove) u bateri shop-u =90km za ovaj sasvim solidni volan.
Feanor Hvala jos jednom :D

Na ovo temu moze lock odoh da uzivam u LFS-u http://www.lfs.net/


Vrh
  
 
 [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Apple [Bot] i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs