banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 487 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Apr 2020, 10:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
D&G Light Blue
50ml 85KM
100ml Tester 90KM
100ml 105KM
200ml Tester 125KM
200ml 145KM


Slika

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2020, 11:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
Roberto Cavalli Paradiso
75ml EDP Tester 70,00KM
75ml EDP 80,00KM

Slika

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2020, 11:20 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
Pozdrav,

Imam jedno pitanje za Vas Miki.
Kako to da Tom Ford private blend ima testere?
Pokusao sam da nadjem na netu bilo gdje i sve informacije upucuju na to da ne prave testere, medjutim kod Vas na olx-u ima.
Nije nista zlonamjerno, nego planiram da kupi 1-2 pa razmisljam da li da uzmem tester.
Takodje, postoji li ikakva, ikakva razlika izmedju testera i ne testera, osim u pakovanju?

Inace, Vas sam stalni kupac. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jul 2020, 14:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Da si stalni kupac, ne bi pisao na forumu, vec bi nazvao covjeka i pitao sta te zanima ili eventualno napisao poruku na olx/viber. Tako makar ja radim kao stalni kupac. Registrovao si se samo da bi pitao covjeka odkud mu Tom Ford tester?!


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 07:41 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
Dragi Vojo,

Ovaj nestalni kupac je "poslovao" sa PZV u 2020. vise nego vecina drugih stalnih musterija za zivota :)
Bilo kako bilo, ne znam zasto se trigerujes kada tebi nisam ni pisao samim tim nemam potrebu ni da ti se pravdam.
Postavio sam pitanje covjeku jer znam da iza broja 066323273 nije licno on, a da zovem covjeka na privatni telefon i pitam ga otkud Tom Fordu testeri, i ne ide. Ako bas zelis, nazovi pitaj, pa mi javi.

Forum nije privatna poruka nego javno pitanje, a samim tim i odgovor koji bi bio dostupan svima, a ne samo meni.
Takodje, kada gospodin Miki odgovori na pitanje, imaces to znanje i ti, pa mi ga molim te Vojo ponovi da utvrdimo gradivo.

Sportski pozdrav


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 10:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Jul 2020, 20:24
Postovi: 29
Mozda mu je advokat, samo ti pitaj, i mene zanima


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 10:51 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
Ma nigdje veze, pitam jer ne znam, ne pitam da bih provocirao a neki dezurni dusebrzicnici se pale kao hepo kockice.
Ako cu vec pljusnuti 5-6 stoja na 2 parfema, imam pravo pitati valjda :D

Kada na googlu kucas "does tom ford make testers",
Izbaci:
"Tom Ford don't product any testers. Their tester bottles in stores are retail ones. Tom Ford counters normally have decanters on display. These are used to make 4mls mini samples when you make a purchase.Dec 19, 2014

...i slicne postove gdje sve jedan govori da ne postoje. :dontknow:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 16:36 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Ako ces vec pljusnuti 5, 6 stoja, dodaj jos 2 i lijepo u parfimeriju i kupi Tom Ford-a.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 17:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
Ajd nemoj smarati vise from your iphone. Kad budem htio tvoje misljenje, ja cu napraviti nalog na prijedorforum.com
Fino sam pitao, cak imenom adresirao pitanje, pa te molim da ignorises. Hvala


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2029
Kakve veze ima odakle sam i sta pise na tapatalku u potpisu? :D
E muko moja, svakakvih ima na forumu. Drma te PMS.


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Stani malo - ako postoje testeri u parfimerijama, a postoje, kako to da se ne proizvode? Odakle su ti testeri?
Testeri su potpuno isti kao i normalni parfemi osim pakovanja/kutija.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 21:07 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
Pa i ja se pitam. Navodno niche parfemi nemaju testere. Kao ni tom ford private blend. Kazem navodno jer se stvarno ne razumijem dovoljno pa sam guglao i gugl kaze tako :D pa pitam covjeka koji se time bavi godinama. Ne sumnjam u autenticnost njegovih proizvoda jer ne bih kupio 9 parfema od marta kod njega u suprotnom (i nagovorio ljude da kupe jos toliko) :D i stvarno sam se zagrijao za tobacco oud, ombre leather i ff, ali kao i svi naravno bih volio da prodjem sto jeftinije.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Jul 2020, 22:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Jebalo te googlo- otiđi u parfimeriju u Delti (prizemlje) pa ćeš vidjeti da niche itekako imaju testere. To kod nas- u januaru bio u Minhenu i usput naletim na malu parfimeriju koja drži kamaru niche brendova i za sve imaju tester(npr Creed fin izbor). U drugoj nađem i Roja parfeme(cijene su zlo i naopako).
Osim toga, šta je to Tom Ford pa je tako specijalan? Dizajner kao i gomila drugih.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2020, 07:35 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
Ma bio sam u Inomi u Delti. Naravno da svi imaju testere, kako bi inače prodali parfem, nego navodno koriste retail pakovanja za testere (according to googlo) :D
Znam da je TF dizajner, al da se ne lazemo, nije ista klasa :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2020, 08:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 8494
Ma sve se bojim da jadni bacaju parfeme jer nemaju testere. Daj, pa vidio si šta prodaju u Delti.
Tom Ford je jako ime al sigurno ne jače od npr Diora ili Chanel.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2020, 13:11 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Jul 2020, 20:24
Postovi: 29
Ne oglasi se ovaj, svaka cast, tako i treba, nece tebi sirotinja postavljati neka skakljiva pitanja :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2020, 10:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
srdjannnn je napisao:
Pozdrav,

Imam jedno pitanje za Vas Miki.
Kako to da Tom Ford private blend ima testere?
Pokusao sam da nadjem na netu bilo gdje i sve informacije upucuju na to da ne prave testere, medjutim kod Vas na olx-u ima.
Nije nista zlonamjerno, nego planiram da kupi 1-2 pa razmisljam da li da uzmem tester.
Takodje, postoji li ikakva, ikakva razlika izmedju testera i ne testera, osim u pakovanju?

Inace, Vas sam stalni kupac. :)



Nisam pratio par dana forum pa nisam vidjeo konverzaciju ovde.

@srdjannnn Odgovorio sam Vam na OLX-u, ne mogu pronaći konverzaciju jer je bilo prije nekoliko dana ali evo ukratko i ovde zbog drugih.

Testeri svakako postoje samo što je brend jako "strog" sa količinama pa ih nema na tržištu. Istina je da testeri od Private Blend linije dolaze unbox tj bez ikakvog pakovanja ili kutijice pa možda zbog toga korisnici na internetu misle da ne postoje jer nemaju kutiju tj pakovanje kao većina drugih testera.
Prodavac treba da naruči ozbiljnu količinu da bi dobio tester a znate da su njihovi parfemi iz Private Blend linije prilično skupi.
Niche parfemi imaju testere, kako bi probali parfem prije kupovine ?

Ne mora značiti da je sve tačno što se pročita na internetu, toliko dezinformacija kruži nevezano za temu parfemi već inače. U današnje vrijeme smo svjedoci velikog broja FB grupa i stranica sa raznim tematikama, dovoljno je da neko npr pohvali neki parfem i da se primjeti u inbox povećan broj upita, a takođe i korisnici koji čitaju note i utiske pa dalje proslijedjuju a svako doda nešto svoje pa to na kraju bude daleko od tačnog i sto je najgore ljudi opisuju parfeme koje nisu ni probali lično već na osnovu pročitanih komentara, pa onda reformulacija, batch code ... itd itd.


Razlike nema nikakve što se tiče mirisa i bočice. Tester je inače samo oznaka za vanjsko pakovanje. Kod nekih brendova Tester dodje unbox, kod nekih u običnoj bijeloj kutijici, kod nekih dodje u istom pakovanju samo bez celofana a ima i brendova koji stave bijelu kutijicu i celofan, sve zavisi od samog brenda.


@west momak je takodje pitao na OLX-u i odgovorili smo mu, zahvalio se na detaljnom odgovoru i sve OK, nema tu šta biti škakljivo. Nisam pratio podforum pa sam tek sada ugledao.

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2020, 12:04 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
Hvala puno na iscrpnom odgovoru! :)

Ocekujte uskoro narudzbu za jedan!

PS: Nisam Vam ja pisao na olx-u.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Jul 2020, 12:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 25 Jun 2020, 22:39
Postovi: 8
miki321oc je napisao:

U današnje vrijeme smo svjedoci velikog broja FB grupa i stranica sa raznim tematikama, dovoljno je da neko npr pohvali neki parfem i da se primjeti u inbox povećan broj upita, a takođe i korisnici koji čitaju note i utiske pa dalje proslijedjuju a svako doda nešto svoje pa to na kraju bude daleko od tačnog i sto je najgore ljudi opisuju parfeme koje nisu ni probali lično već na osnovu pročitanih komentara, pa onda reformulacija, batch code ... itd itd.


Trudim se da izbjegavam te grupe, pogotovo ove domace koje nisu sponzorisane od strane Jasmina i Sephore i koje ne prodaju Iso E super i Ambroxan po 10 puta vecoj cijeni :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Sep 2020, 08:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2209
Lokacija: Banja Luka
Bvlgari Omnia Crystalline
25ml 60KM
40ml 75KM
65ml 95KM

Slika

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 487 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 31 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs