banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 02:19 Danas je 27 Jun 2026, 02:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 35 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Sep 2011, 09:19 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
chils je napisao:


Shipping: $27.71 zagrcnuh se

odoh na buvljak, mozda naletim na nesto iz njEmecke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Sep 2011, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Sad mi nesto pade na pamet - mozda ove gume sa linkova bas i nisu najsretnije rjesenje, iako su bijele. Ovo su gume za BMX, a one su malo vece/deblje u presjeku, kao da recimo uporedis polukrug i slovo Omega. Moze se desiti da zapinju za viljusku ili blatobrane.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2007, 17:13
Postovi: 1268
Lokacija: Бања Лука
@boa
Jesi li danas bila ispred boske? Vidio sam biciklo, ekstra izlgeda. Tacno mu jos bjele gume fale? Svaka cast za rad.

_________________
Ја не гледам да ли ћу ићи у битку по томе колика је сила која ми прети
него по томе колику Светињу браним!!!

Udruzenje linux korisnika Republike Srpske


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 18:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
@boa, svaka cast.

Moje misljenje je da bi mu ove plave sjele samo tako:
http://www.ebay.com/itm/KENDA-BICYCLE-B ... %26pmod%3D

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 18:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 11:27
Postovi: 649
Lokacija: Behind The Wall Of Sleep, Wicked World
boa je napisao:
iz njEmecke.
Mislila si iz njemEcke? :lol:

_________________
Some people say my love cannot be true,
Please believe me my love and I'll show you,
I will give you those things you thought unreal,
The sun the moon the stars all bear my seal.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 18:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Boa, kontam, bizMis bi valjalo pokrenIt!

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 18:45 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
AlexM je napisao:
@boa
Jesi li danas bila ispred boske? Vidio sam biciklo, ekstra izlgeda. Tacno mu jos bjele gume fale? Svaka cast za rad.

jes, jes vrtim se oko sata da me svi vide :D

Iggy_PoP je napisao:
Boa, kontam, bizMis bi valjalo pokrenIt!


pa spusti cijenu i odmah radimo, ne stekam ja rogove po garazi


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 18:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
blackrose je napisao:
@boa, svaka cast.

Moje misljenje je da bi mu ove plave sjele samo tako:
http://www.ebay.com/itm/KENDA-BICYCLE-B ... %26pmod%3D


jao ove plave su bas sik.
ali meni trebaju 20x1.75


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2011, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5985
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
u dimenzije se ne razmem, ja gledam samo boju :)

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2011, 07:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Nov 2004, 19:50
Postovi: 905
blackrose je napisao:
u dimenzije se ne razmem, ja gledam samo boju :)

ma, ne vjerujem ti :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Sep 2011, 10:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Mar 2007, 02:35
Postovi: 1462
Odlicno!!!
Nikad mi ne bi palo na pamet da dekupaz moze na biciklu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 20:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2009, 18:55
Postovi: 209
http://www.amazon.de/KHE-Reifen-Premium ... 590&sr=8-4

Ovo je jedino sto ima na amazonu, jel nemoguce "anpasovati" 1,5 ?

_________________
http://www.pik.ba/artikal/327256/podiza ... -ugradnja/


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 20:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2010, 17:13
Postovi: 10227
Lokacija: Далеко од раја
Za dvije gume joj treba 100 maraka. Mnooogo je kume.

_________________
Ко не воли ракију, не воли ни људе.


Vrh
  
 
PostPoslato: 08 Sep 2011, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
A sta je 1.5? Je li to 20x1.5? Ako jeste onda bi trebalo da moze. Ne znam samo za unutrasnju da li bi mogla stati u ovu.

Je li neko probavao staviti gume od BMXa na poni, ili nije vise bilo ponija kad ste vi bili mali? To mozda Cils zna, ali meni se cini da to zapinjalo na sve strane kad se stavi. Doduse ove sa posljednjeg linka ne bi, jer su glatke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Sep 2011, 12:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Sep 2004, 11:42
Postovi: 2358
Lokacija: Mejdan, kod Flavea na gajbi
svaka cast stara. fenomenalno izgleda.
ako ti se da cackati na willhaben-u, mogu ti ih doneti za koju sedmicu.

_________________
DA, JA SAM SEXUALNO ISFRUSTRIRANA OSOBA!!!
verliebt in berlin


Vrh
  
 
 [ 35 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs