banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:54 Danas je 22 Jun 2026, 17:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: prodajem xbox 360
PostPoslato: 23 Apr 2010, 17:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Apr 2010, 19:53
Postovi: 11
I jel sve normalno , ispravan , nema "Rrod" , i ne blokira.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: prodajem xbox 360
PostPoslato: 23 Apr 2010, 17:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Apr 2010, 19:53
Postovi: 11
Ko'lko ti je star Xbox? :roll:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: prodajem xbox 360
PostPoslato: 24 Apr 2010, 11:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 18:20
Postovi: 548
Daj pisi sve u jedan post, nemoras nabijat ih bez veze...
A vidim i da se ne kontas u xbox nikako, evo ti pa uci http://hr.wikipedia.org/wiki/Xbox_360

_________________
Less you say, more you are able to hear.


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: prodajem xbox 360
PostPoslato: 18 Maj 2010, 10:55 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2010, 09:36
Postovi: 2
jel jos vrijedi ta ponuda za xbox 360,i jel cipovan?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: prodajem xbox 360
PostPoslato: 18 Maj 2010, 11:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Jul 2008, 13:51
Postovi: 125
prodan je davno...


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: prodajem xbox 360
PostPoslato: 18 Maj 2010, 11:50 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Maj 2010, 09:36
Postovi: 2
a znas li mozda gdje mogu pronaci nov cipovan i za koliko para,a moze biti i polovan?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: prodajem xbox 360
PostPoslato: 18 Maj 2010, 15:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Maj 2010, 14:57
Postovi: 11
dusko rasta je napisao:
a znas li mozda gdje mogu pronaci nov cipovan i za koliko para,a moze biti i polovan?


Javi se na 065 444 574
Imam par NOVIH Jasper konzola pa se mozemo dogovoriti!
konzole su u originalnom pakovanju i uz njig dodje 5 originalnih igara!!!


Vrh
  
 
 [ 27 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 22 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs