banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 16:23 Danas je 22 Jun 2026, 16:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 142 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 21 Sep 2009, 15:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
Refresh... :)


Dakle, ATA 500Gb - 100KM

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 04 Okt 2009, 00:35 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2003, 18:24
Postovi: 98
Lokacija: BL
Da li je jos uvijek aktuelan ovaj WD500AAKB (ATA) disk?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 04 Okt 2009, 17:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
Nije, samo jos SATA 1Tb... :wink:

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 04 Okt 2009, 18:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2003, 18:24
Postovi: 98
Lokacija: BL
Drugim rijecima, nemas nista od ATA diskova trenutno?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 04 Okt 2009, 18:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Koliko ?

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 04 Okt 2009, 21:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 18 Feb 2009, 13:55
Postovi: 595
Srdjo i mene zanima koliko je, i sta je u pitanu ;) ?!
pozz


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 05 Okt 2009, 10:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Kao i kolege i mene zanima koliko ti je daj od 1tb, koji proizvodjac i model?
Da li ces dobijati nesto novo, nesto tipa WD 640GB Blue AAKS?

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 05 Okt 2009, 16:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
WD je u pitanju, 1Tb, 150KM, zapakovan...


Diskove narucujem non-stop, a nikad ne znam kad ih dobijam...nekad kad dobijem, stavim na forum i rasprodam u roku dan-dva...i uvjek dobijem min po 3 komada... :wink:

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 05 Okt 2009, 18:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jan 2009, 00:45
Postovi: 3879
Kolika je garacija?

_________________
...Ko pogodi cilj, promasio je sve ostalo...
Imal dje nedje Nedje?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 05 Okt 2009, 18:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
3 mjeseca... :)

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 06 Okt 2009, 07:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
Šteta - taman sam se naložio.... A jbg, npr hg spot ima isti za 50km više a 60mj. gar.

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 24 Okt 2009, 17:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Mar 2005, 06:27
Postovi: 59
Pozdrav
Jel ima još :) ATE u ponudi ili...?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 24 Okt 2009, 17:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
Mozda ce biti 250Gb ata WD... ako ne dodje drug po njega... :wink:

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 06 Nov 2009, 23:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
WD 320 Gb, 70 KM.... zapakovan... :wink:

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 09 Nov 2009, 17:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
U pitanju je ATA disk... Caviar Blue... 16mb cash-a...

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 10 Nov 2009, 19:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
Refresh.... 8)

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 12 Nov 2009, 01:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
Slika

Samo ATA.... 320Gb...

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 04 Dec 2009, 23:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2005, 00:10
Postovi: 2218
Lokacija: Banja Luka
e Srki
1TB Sata II
imas li sta i koliko je para

cimni na PM,mob svejedno ;)

_________________
Prodaja original parfema po povoljnim cijenama.
Tema na forumu
Facebook profil sa ponudom
PIK Radnja


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 15 Dec 2009, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Maj 2007, 10:40
Postovi: 1573
Lokacija: Banja Luka
srdjan014 je napisao:
nekad kad dobijem

šta je ovo - neki traffic jam sa sata-ma ??:)))))
Ima li išta u ponudi?

_________________
Have you ever burried a face in your hands?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: P: HDD-ove
PostPoslato: 15 Dec 2009, 22:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Nov 2007, 13:41
Postovi: 406
Lokacija: Banja Luka
Imam dva od 500 Gb, Sata caviar blue... :)

_________________
http://www.pik.ba/profil/Srdjan014/


Vrh
  
 
 [ 142 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs